بهشتِ عاشقي بهشتِ عاشقي .

بهشتِ عاشقي

بلوك هاي سبك

بلوك هاي سبك

بلوك هاي ساختماني انواع مختلفي دارند. ممكن است دستيابي به يك نماي كلي و كامل از متن غيرممكن باشد. بلوك هاي سبك فقط يكي از انواع اين بلوك ها هستند.

اگر به دنبال يك مقايسه كامل و مختصر به اين صفحه آمده ايد ، قطعاً آن را معرفي خواهيد كرد كه هيچ توضيحي در اين زمينه در ساير صفحات ارائه نمي دهد و مقايسه واضح و منسجمي ندارد! نگران نباش! درست است! در اينجا ما كاملاً بايد بدانيم كه بلوك ها بايد بدانند كه آنها جمع شده اند و باعث امنيت شما مي شوند. با ما بمان.

انواع بلوك هاي ساختمان سبك

سه نوع بلوك ساختماني وجود دارد: بلوك هاي سنگين ، بلوك هاي سبك و بلوك هاي نيمه حباب دار. بلوك هاي سيماني سبك بر پايه سيمان در انواع مختلفي توليد مي شوند.

 

بلوك ها و پوكه معدني به سبك ليكا

براي سبك ساخت بلوك در ساخت اضافي در مراحل آماده سازي براي افزودن ، اين مواد اضافي هم در معدن و هم در صنايع مورد استفاده قرار گرفت. مواد افزودني معدني مانند پوسته هاي معدني ، كه بلاك آنها معمولاً به عنوان بلوك پوسته معدني شناخته مي شود و بلوك هاي لايكا كه به صنايع صنعتي اضافه مي شوند. بلوك هاي سبك شما در دو نوع جامد و توخالي موجود است.

 

بلوك سبك Siporex

بلوك گاز سبك نوع ديگري از بلوك سبك است كه در دو نوع AAC و NAAC توليد مي شود. راز روشن اين بلوك ها در هنگام توليد ، واكنش شيميايي در ساخت اين بلوك هاي صورت باعث توليد حباب هاي هوا در صورت استفاده مي شود و پس از پايان توليد ، توليد اين كالاهاي قابل توجه در بلوك به دليل استفاده از ارمنستان . .

 

تفاوت بلوك هاي AAC و NAAC در اتوكلاو كردن آنهاست. اتوكلاو فرايندي است كه طي آن يك بلوك در دما و فشار غيرمعمول در دستگاه قرار مي گيرد و در صورت بروز چنين شرايط استاندارد ممكن است رخ دهد. بلوك هاي NAAC اتوكلاو نيستند ، به همين دليل بطور قابل توجهي كاهش مي يابند.

 

كارخانه توليد بلوك سبك

 

بتن فوم

CLC يا نوع ديگري از بلوك هاي گاز سبك كه از دوغاب شن و ماسه در دو نوع پلي استايرن و بدون پلي استايرن توليد مي شود. اين نوع بلوك كه با نام Perlex نيز شناخته مي شود داراي مهر و موم و زبان است. اين بلوك هاي عايق براي صدا و گرما مناسب هستند اما مقاومت آنها كم است.

 

بلوك نيمه سبك و سنگين

بلوك هاي نيمه خودسرانه بلوكي وجود دارد كه چگالي آنها بين 1700 تا 2000 كيلوگرم بر متر مكعب است و عمدتا در گروه بلوك هاي بلوك سبك ساخته مي شوند. بلوك هاي سنگين همان بلوك هاي سيماني سنتي هستند كه با پركننده هاي شن ساخته مي شوند و مقاومت بالايي دارند. وزن آنها زياد است و بار مرده ساختمان بيشتر مي شود.

 

مزاياي بلوك نور Siporex

بلوك سبك Siporex يكي از پركاربردترين مصالح ساختماني در جهان در نظر گرفته مي شود ، به همين دليل هيچ ساختماني را متقاعد به استفاده از اين نوع بلوك نمي كند. در اينجا مهمترين مزاياي بلوك سبك Siporex براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد ويژگي هاي اين بلوك محبوب و با كيفيت بالا ذكر شده است:

 

عايق حرارتي: اين نوع بلوك عايق حرارتي عالي است و از آن براي كاهش مصرف انرژي استفاده مي كند. شما فقط اگر مي خواهيد در مصرف انرژي صرفه جويي كرده و مطابق با ماده 19 قانون ملي ساختمان باشيد ، از بلوك Siporex استفاده مي كنيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۸:۴۶ توسط:صمن موضوع:

دوربين تشخيص تب

دوربين تشخيص تب

در يك سال گذشته و با همه گير شدن بيماري كوويد 19 در سرتاسر جهان اهميت دوربين هاي تب سنج نيز بيش از پيش مشخص شد. اين موضوع كاملا درست است كه دقت دستگاههاي تب سنج كه با بدن بيماران تماس دارند همچنان بيش از ديگر دستگاهها است اما مسري بودن بيماري هايي مانند كوويد 19 باعث شد كه استفاده از فناوري هاي بدون تماس بيش از گذشته مورد اقبال عمومي قرار بگيرد.

با اين وجود خريدن يك دوربين حرارتي به تنهايي كار شما را راه نخواهد انداخت! ابتدا بايد بدانيد كه انواع مختلفي از دوربين هاي حرارتي در بازار موجود است و همه آنها مناسب اندازه گيري تب نيستندسازمان بهداشت جهاني دستورالعمل هايي را به عنوان بخشي از قانون ISO/TR 13154 و BS IEC 80601-2-59 ارائه كرده كه بر اساس آن هر دستگاهي كه تب انسان را اندازه گيري مي كند، بايد از اين قانون پيروي كند.

در يك سال گذشته شاهد خيل عظيم فناوري هايي بوديم كه از دوربين هاي حرارتي براي غربالگري تب استفاده مي كنند. با اين حال، همه اين فناوري ها ايمن و دقيق نيستند؛ زيرا از قانون فوق الذكر ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهاني پيروي نمي كنند و در آنها از پيچيدگي هاي ترموگرافي نيز خبري نيست.

بنابراين پيشنهاد مي شود در مورد راهكارهايي كه ادعا مي شود در لحظه مي توانند چند نفر را غربالگري كنند يا ناحيه تمركز گسترده اي دارند (بيش از 1 متر) و يا دماي چشم را اندازه گيري نمي كنند و مدعي هستند كه دماي مطلق را بدون كاليبره كردن ارائه مي كنند با كمي شك نگاه شود. هايك ويژن   

دستورالعمل هايي براي  دوربين هاي تب سنج

حتي زماني كه راهكار مناسبي را انتخاب كرده باشيد نيز دستورالعمل هايي وجود دارد كه بايد از آنها پيروي كنيد.

اولين نكته اصلي آن هستند كه فرد اسكن شونده نبايد عينك زده باشد؛ زيرا دوربين دماي گوشه داخلي چشم را اندازه گيري مي كند. بهتر است دماي بدن فرد از همان نقطه از چشم گرفته شود نه از سطح پوست وي؛ زيرا پوست، تشعشعات را به شكلي متفاوت جذب مي كند.

ثابت شده كه دماي گوشه داخلي چشم، نزديك ترين دما را به دماي داخلي بدن دارد (در حالت عادي 37 درجه سلسيوس) و در مقايسه با پوست دقيق تر است. در واقع پوست اشعه كمتري را جذب و ساتع مي كند. فارغ از اين، فاصله بين دوربين و شخص بايد حداقل ممكن باشد.كاملا واضح است كه اگر فرد خيلي دور باشد، دماي تشخيص داده شده دقيق نخواهد بود. نصب دوربين مدار بسته   

موضوع مهم بعدي اين است كه دوربين هاي حرارتي به خودي خود به اندازه كافي هوشمند نيستند كه هم زمان دماي گوشه داخلي چشم افراد مختلف را اندازه گيري كنند. براي اتوماسيون دوربين هاي حرارتي بايد در نظر داشته باشيد كه جنسيت ها، قوميت ها، محيط ها و خصوصيات مختلفي وجود دارد. اينجا است كه هوش مصنوعي وارد عمل شده و تفاوت ها را تشخيص مي دهد.

كاربرد هوش مصنوعي در غربالگري دماي بدن افراد

دوربين هاي حرارتي تنها دماي نقطه اي كه از آنان خواسته شده را مشخص مي كنند. بعضي از كمپاني ها يك راهكار هوش مصنوعي ارائه مي كنند كه الگوريتم هاي يادگيري ماشين را به كار مي برند تا به طور اتوماتيك گوشه هاي داخلي چشم را شناسايي كرده و دماي آن نقطه را محاسبه كنند. با اين راهكار هوش مصنوعي مي تواند تعداد افراد زيادي را به شكل هم زمان شناسايي كرده و دماي بدن آنها را محاسبه كند. قيمت دوربين مداربسته

در يك فرآيند كلي  هوش مصنوعي كار خود را با تشخيص صحيح صورت افراد حاضر در يك محيط آغاز كرده و سپس چشم ها و گوشه هاي داخلي چشم را تشخيص مي دهد. هوش مصنوعي همچنين به فرد اطلاع مي دهد كه فاصله صحيحي با دوربين داشته باشد، اگر عينك زده عينك خود را بردارد و به اين ترتيب فرآيند دنبال كردن دستورالعمل ها را خودكار سازي مي كند. تي وي تي 

مهم ترين نكته اين است كه يك مشكل رايج با دستگاه هاي اندازه گيري دماي بدن بدون تماس آن است كه شرايط محيطي روي تشخيص مؤثر است. براي مثال، فردي كه وارد ساختماني مي شود، در حالي كه بيرون هوا گرم و آفتابي بوده، ممكن است دماي بدن وي به محض ورود، بالا نشان داده شود. در چنين مواردي، اگر دماي بدن فرد بالا تشخيص داده شد، بايد فرد چند دقيقه صبر كند و دماي بدن وي مجدداً اندازه گيري شود. يك دوربين حرارتي مبتني بر هوش مصنوعي مي تواند دماي بدن فرد را با در نظر گرفتن شرايط، بالاتر از معمول تشخيص دهد؛ اما شخص نبايد بترسد و در عوض بايد پروتكل هاي مربوط به غربالگري را دنبال نمايد.

دوربين تب سنج هوشمند، بهترين گزينه در شرايط كرونا

اگرچه تركيبي از هوش مصنوعي و دوربين هاي حرارتي، بهترين گزينه اي است كه در حال حاضر در دسترس داريم، اما بسياري از مشتريان از آن استفاده نمي كنند و تنها به راهكار اندازه گيري دماي دستي بسنده مي كنند. علت اصلي اين كار، هزينه هوش مصنوعي است و تصور غلط مبني بر اين كه نگهبانان نسبت به اتخاذ اين فناوري و تشخيص افرادي كه دماي بدنشان بالا است، مهارت كافي ندارند. با اين حال، سيستم هاي تب سنج هوشمند، ارائه شده تا كمپاني ها از قابليت هاي آن استفاده كنند و اندازه گيري تب را با سيستم هاي حضور و غياب پرسنل تركيب كرده، در بلند مدت از آن بهره مند شوند.

نكاتي درباره دوربين تشخيص تب

از آنجا كه مشاغل، مدارس، بيمارستان ها و مراكز ورزشي با مشكلات بسيار به فعاليت هاي خود در دوران كرونا ادامه مي دهند، سيستم ها و دوربين تشخيص تب، نقشي حياتي در كمك به تشخيص دماي بدن افراد دارند. نظارت حرارتي، پايه اصلي حفاظت فيزيكي سنتي و حفاظت پيراموني در فضاهاي باز، در حال حاضر راه اندازي مي شود تا كاركنان، پيمانكاران و مراجعين، به عنوان بخشي از خط مقدم دفاعي براي تشخيص علائم COVID-19 را اسكن كند.

اين در حالي است كه سؤالات بسياري در مورد حفاظت تصوري در دوران كرونا بوجود آمده است؛ سوالاتي مانند تفاوت هاي بين انواع مختلف سيستم و چگونگي نصب صحيح دوربين هاي تشخيص تب حرارتي. در اين مطلب، برخي از موضوعات مهم در اين زمينه را با هم بررسي مي كنيم.

 راهكارهاي تشخيص تب حرارتي كه مي توانند دماي بالاي بدن افراد را شناسايي كنند

به طور كلي، سه نوع غربالگري ترموگرافيك وجود دارد. دستگاه هاي دستي وجود دارد كه معمولاً كم هزينه تر، قابل جايجايي و با كاربري آسان هستند. اما اندازه گيري دماي بدن فرد با اين دستگاه نيازمند فاصله كمتر از يك متر است. بنابراين در شرايط كنوني، كاربر بايد پوشش و تجهيزات محافظت در برابر كرونا را بر تن كند.

نوع دوم راهكارهاي تشخيص تب، دوربين حرارتي و كيوسك به شمار مي رود. مزيت اين سيستم نسبت به دستگاه دستي آن است كه به صورت انفرادي روي افراد صورت مي گيرد. فرد به تنهايي وارد كيوسك مي شود. بسياري از اين راهكارهاي كيوسك، برخي قابليت هاي يكپارچه سازي را دارند، همچون امكان مجهز شدن به راهبند يا اكسس كنترل فيزيكي، اما امكان استفاده از سيستم هاي مديريت ويدئو يا VMS را ندارند. از معايب اين سيستم مي توان به دقت پايين تر آن نسبت به يك راهكار ترموگرافيك اشاره كرد؛ زيرا قابليت نصب دستگاه كاليبراسيون دماي بلك بادي بر روي آن نيست. دوربين حرارتي   

در نهايت دوربين هاي نظارتي تشخيص تب حرارتي همراه با دستگاه كاليبراسيون دماي بلك بادي، سومين گروه اين تجهيزات تب سنج به شمار مي روند. اين نوع سيستم هاي نظارت تصويري شامل يك دوربين دو سنسوره هستند، يك سنسور بصري و يك سنسور حرارتي، همراه با يك دستگاه بلك بادي مجزا. بالاترين دقت عملكرد در تشخيص دماي بدن، مربوط به اين نوع دوربين ها است، چرا كه بلك بادي، قابليت كاليبراسيون مداومي دارد. همچنين با انواع پلتفرم هاي VMS و دستگاه هاي كنترل دسترسي مي تواند يكپارچه سازي شود.

مهمترين فاكتورها براي نصب يك دوربين تشخيص تب حرارتي

قاعدتا محل نصب دوربين براي عملكرد صحيح، بسيار مهم است، اما همزمان بايد تاكيد كرد كه محل قرار گيري دستگاه بلك بادي كه كاليبراسيون صحيح را تأييد مي كند نيز اهميت دارد. اگر مشتري بخواهد مقررات مربوط به توصيه هاي دستگاه پزشكي FDA را براي مكان دوربين رعايت كند، ارتفاع دوربين و بلك بادي و نيز فاصله بين اين دستگاه ها بايد با دستورالعمل هاي نصب محصول مطابقت داشته باشد. همچنين تكنسين هاي نصب دوربين بايد زواياي تشخيص دوربين را به حداقل برسانند تا دقت ديد دوربين را افزايش دهند.همچنين دوربين ها بايد به موازات زاويه چهره افراد نصب شوند. بهترين دوربين‌ مدار بسته    

نحوه نظارت بر دوربين تشخيص تب

براي نظارت و مانيتورينگ سيستم، چندين گزينه وجود دارد؛ اين موضوع به اين بستگي دارد كه دوربين ها به صورت مستقل نصب مي شوند يا يكپارچه سازي انجام شده است و با سيستم هاي ديگري همچون تشخيص نفوذ، اكسس كنترل يا سيستم هاي ويدئويي تركيب شده اند. براي سيستم هاي مستقل، قابليت دريافت هشدارهاي سيستم معمولاً توسط رابط كاربري دوربين  انجام مي شود و دوربين ها داراي نمايشگر LED، هشدارهاي صوتي و خروجي رله فيزيكي دارند. يادتان باشد كه براي حفاظت سايبري سيستم، تغيير پسوردهاي پيش فرض و ايجاد روش هاي احراز هويت نيز لازم است.

حفظ و نگهداري سيستم دوربين تشخيص تب حرارتي

اولاً بايد مطمئن شويم كه سيستم كاليبره شده است. اين كار را مي توان بعد از تثبيت واحد حداقل به مدت 30 ثانيه انجام داد تا بلك بادي، دماي مرجع را ايجاد كند. كاليبراسيون قبل از اين مدت زمان مي تواند دقت عملكرد دوربين را كاهش دهد. همچنين مي توانيد هر 12 ماه كاليبراسيون بلك بادي را بررسي كرده و دستورالعمل هاي FDA و IEC را دنبال نماييد. دوربين‌ مداربسته تحت شبكه   

پيشنهادات براي يكپارچه سازي سيستم دوربين تشخيص تب

پيش از اينكه يك دوربين تب سنج خريداري كنيد، بررسي هاي لازم را انجام دهيد تا مطمئن شويد كه توليدكننده، دوربين را همراه با تأييديه كاليبراسيون به شما ارائه مي دهد. همچنين با «سياست اجراي سيستم هاي ترموگرافيك از راه دور در شرايط اضطرار سلامت عمومي حين پاندمي كرونا (COVID-19)» آشنا شويد. اين مدرك، محصولات حرارتي و تشخيص تب را در دسته دستگاه هاي پزشكي رده اول (كلاس يك) قرار مي دهد؛ در نتيجه كنترل اجراي مقررات نيز مطابق با اين رده خواهد بود. بر اساس اين مقررات و دسته بندي، كاربران بايد مشخصاً بدانند كه براي دستيابي به دقت لازم و تشخيص صحيح دماي بدن، رعايت چه نكاتي لازم است.

اگرچه سيستم هاي دوربين تشخيص تب بسيار پيچيده تر از دوربين هاي نظارت تصويري سنتي هستند، اما زماني كه به درستي نصب، راه اندازي و نگهداري شوند، بسيار ارزشمندتر و مفيدتر خواهند بود.

 1. https://mahsaweb.mizbanblog.net/Post/14/Can-video-analytics-really-be-smart.html
 2. https://mahsaweb.mizbanblog.net/Post/12/Hybrid-cloud-application-in-video-management-software.html
 3. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/10/Safety-in-smart-cities.html
 4. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/16/Security-systems-in-the-retail-industry.html
 5. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/14/Can-video-analytics-really-be-smart.html
 6. https://hamedweb.mizbanblog.net/Post/12/Hybrid-cloud-application-in-video-management-software.html
 7. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/10/Safety-in-smart-cities.html
 8. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/16/Security-systems-in-the-retail-industry.html
 9. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/14/Can-video-analytics-really-be-smart.html
 10. https://samyarweb.mizbanblog.net/Post/12/Hybrid-cloud-application-in-video-management-software.html
 11. https://webinja.mizbanblog.net/Post/10/Safety-in-smart-cities.html
 12. https://webinja.mizbanblog.net/Post/16/Security-systems-in-the-retail-industry.html
 13. https://webinja.mizbanblog.net/Post/14/Can-video-analytics-really-be-smart.html
 14. https://webinja.mizbanblog.net/Post/12/Hybrid-cloud-application-in-video-management-software.html
 15. https://tejarat-online.sadrablog.com/Post/2/Security-systems-in-the-retail-industry.html
 16. https://tejarat-online.sadrablog.com/Post/8/Safety-in-smart-cities.html
 17. https://tejarat-online.sadrablog.com/Post/6/Hybrid-cloud-application-in-video-management-software.html
 18. https://tejarat-online.sadrablog.com/Post/4/Can-video-analytics-really-be-smart.html
 19. https://mahsaweb.sadrablog.com/Post/2/Security-systems-in-the-retail-industry.html
 20. https://mahsaweb.sadrablog.com/Post/8/Safety-in-smart-cities.html
 21.  

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۴۵:۴۰ توسط:صمن موضوع:

گواهينامه ISOچيست؟

گواهينامه ISO چيست؟

گواهينامه ايزو مهر گواهي شخص ثالث است كه توسط شركت مطابق با يكي از استانداردهاي بين‌المللي تهيه و منتشرشده توسط سازمان بين‌المللي استاندارد (ISO) اداره مي‌شود.

 

ISO يك سازمان غيردولتي بين‌المللي مستقل است كه متخصصان را براي به اشتراك گذاشتن دانش و توسعه استانداردهاي بين‌المللي كه از نوآوري پشتيباني مي‌كند و راه‌حل‌هايي براي چالش‌هاي جهاني ارائه مي‌دهد ، گرد هم مي‌آورد.

 

چرا گواهينامه ISO مي‌خواهم؟

صدور گواهينامه ISO به ذينفعان اصلي نشان مي‌دهد كه شما يك تجارت خوب مديريت‌شده ، ساختاريافته ، پايدار و آماده رشد داريد.

 

هر استاندارد ISO مزاياي خاص خود را دارد ، به‌عنوان‌مثال:

 

ايزو 9001 به شما در اولويت قرار دادن مشتريان كمك مي‌كند

ISO 27001 از دستگاه‌ها ، داده‌ها و اعتبار شما محافظت مي‌كند

ISO 14001 تأثير شمارا در محيط كاهش مي‌دهد

ISO 45001 به شما كمك مي‌كند تا از كارمندان خود محافظت كنيد

ISO 22301 از تجارت شما در برابر وقفه محافظت مي‌كند

مزاياي مشترك در تمام استانداردهاي ISO شامل موارد زير است:

 

افزايش كارايي

هزينه‌هاي پايين‌تر

بهبود رضايت مشتري

كارمندان مشغول‌تر

كاهش خطرات

حق بيمه كاهش‌يافته است

كمك به مناقصات

با حفظ گواهينامه ISO ، تعهد سازمان خود را براي دستيابي به اهداف خود و افزايش اعتبار و اطمينان مشتري به محصول يا خدمات خود نشان مي‌دهيد.

هزينه گواهينامه ISO چقدر است؟

هزينه‌هاي صدور گواهينامه ISO بسته به‌اندازه سازمان و سطح واقعاً شركت ازنظر فرايندها و رويه‌ها متفاوت است. اگر تصميم داريد هم‌زمان بيش از يك استاندارد را پياده كنيد ، برخي از هزينه‌هاي ترجيحي در دسترس است. ما يك سرويس ساده و مقرون‌به‌صرفه با شرايط پرداخت انعطاف‌پذير ارائه مي‌دهيم. مي‌توانيد در اينجا درخواست قيمت كنيد.

 

ازآنجاكه پيشنهاد‌ها ما سفارشي است و تعداد متغيرهايي كه مي‌توانند در هزينه اجرا تأثير بگذارند ، ما مايل هستيم با مشتريان بالقوه خود ملاقات كنيم تا قبل از تهيه هزينه‌ها ، آن‌ها را بهتر بشناسيم.

گواهينامه ISO چيست و آيا با گواهينامه ISO متفاوت است؟

در اصل ، دستگاه‌ها يكسان هستند و هركس به شما ايمان بياورد و نحوه انجام آن متفاوت باشد.

 

ISO يا گواهينامه ISO معتبر زماني ساخته مي‌شود كه شركت به‌وسيله استاندارد صادركننده معتبر UKAS يا معادل آن به استاندارد ISO و / يا BS دست‌يافته باشد. هر كشوري نسخه خاص خود را از UKAS (يعني در ايرلند INAB) دارد و اگرچه شبيه دولت نيست ، اما به‌عنوان يك‌نهاد حاكم براي شركت‌هاي صدور گواهينامه عمل مي‌كند.

 

گواهينامه ISO مجاز فقط پس از ارزيابي از يك سازمان معتبر در دسترس است و قادر به ارائه هيچ‌گونه كمك و پشتيباني نيست ، آن‌ها فقط مي‌توانند ارزيابي را انجام دهند و موفقيت يا شكست شمارا به دست آورند.

 

بااين‌حال ، ارائه‌دهندگان گواهينامه ISO مانند ما مي‌توانند در اجراي شما به‌طور كامل از شما پشتيباني كنند. پشتيباني ما شامل الگوهايي براي اسناد ، مشاوره در هنگام بازديد و پشتيباني تلفني است. ماسالي دو بار به شما سر مي‌زنيم. براي كمك به هر مسئله‌اي كه با آن روبرو هستيد و همچنين با حسابرسي سالانه تأييد مجدد ، از پشتيباني بازديد كنيد.

 

براي بسياري از مشتريان ، گواهينامه بيش‌ازحد كافي است زيرا ساختار لازم را براي بهبود تجارت آن‌ها فراهم مي‌كند و به‌خوبي شناخته‌شده است. اگر شما به يك گواهينامه ISO احتياج داريد (به‌عنوان‌مثال اگر مشتري بالقوه ، اتحاديه صنفي يا نهاد نظارتي آن را درخواست كنيد) ، ما مي‌توانيم خدمات مشاوره ايزو را براي كمك به شما در تهيه سيستم مديريت خود براي ارزيابي توسط يك سازمان معتبر ارائه دهيم. اين به شما كمك مي‌كند شانس قبولي در ارزيابي را براي اولين بار افزايش دهيد!

 

در مقاله ما مي‌توانيد بيشتر بخوانيد: "صدور گواهينامه در مقابل گواهينامه مجاز: پس به هر حال تفاوت چيست؟"

آيا شما مشاوره UKAS را ارائه مي‌دهيد؟

آره در هر كجاي سفر UKAS باشيد ، ما مي‌توانيم به شما در گرفتن گواهينامه معتبر UKAS در مدت زمان شش تا نه ماه كمك كنيم. در صورت نياز ، ما همچنين مي‌توانيم به شما كمك كنيم كه يك شريك معتبر براي ارزيابي تجارت خود داشته باشيد و در هنگام ارزيابي UKAS با شما باشيد.

 

لازم به ذكر است كه براي بسياري از مشتريان ، گواهينامه ISO بيش‌ازحد كافي است زيرا ساختار لازم را براي بهبود تجارت آن‌ها فراهم مي‌كند و به‌خوبي شناخته‌شده است.

 

اگر به گواهينامه معتبر UKAS نياز داريد ، مي‌توانيد در اينجا درخواست قيمت كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۵:۵۳ توسط:صمن موضوع:

لنت ترمز پرايد را از بهترين ها بخريد

خريد لنت ترمز پرايد براي صاحبان اين خودرو همواره  چالش برانگيز بوده است. وجود مارك­ها و برند­هاي مختلف با قيمت­هايي متفاوت همواره پرايد سواران را با مشكلاتي در انتخاب لنت ترمز مناسب مواجه كرده است. ديگر لازم نيست تا نگران خريد لنت ترمز پرايد باشيد! تيگران مشكل شما را حل كرده است! لنت ترمز تيگران يك محصول ايراني با كيفيّت مي­باشد كه همواره توانسته است تا خريداران خود را راضي نگاه دارد. چنانچه قصد خريد لنت ترمز را داريد مي­توانيد به اين برند نام آشناي ايراني در اين زمينه اعتماد كنيد. در اين مقاله قصد داريم تا شما را بيشتر با اين لنت ترمز با كيفيّت آشنا كنيم. پس چنانچه قصد خريد لنت ترمز پرايد را داريد در اين مقاله با ما همراه باشيد.

لنت ترمز پرايد

چرا بايد به تيگران در زمينه­ ي خريد لنت ترمز پرايد اعتماد كنيم؟

گروه صنعتي و بازرگاني آريا فراز پارت با استفاده از بهترين تكنولوژي­هاي روز دنيا و با بهره بردن از تجربه­ي چندين ساله­ي خود در زمينه­ي توليد لنت ترمز پرايد اقدام به توليد لنت ترمز تيگران نموده است تا شما عزيزان با خيالي راحت اقدام به خريد اين انت ترمز پرايد با كيفيّت نماييد. تيگران يك محصول تماماً ايراني محسوب مي­شود و با استفاده از تكنولوژي­هاي روز دنيا و از بهترين موادّ ممكن ساخته شده است تا شما عزيزان ار كيفيّت بي نظير آن بهره­مند شويد.

لنت ترمز پرايد تيگران چه ويژگي­هاي مهمي‌دارد؟

لنت ترمز تيگران با استفاده از بهترين موادّ اوّليه ساخته شده است و اين لنت ترمز نتيجه­ ي سال­ها تجربه­ي صنعت گران ايراني در زمينه­ي توليد لنت ترمز پرايد مي­باشد و در ساخت آن از تكنولوژي­هاي روز دنيا استفاده شده است. با استفاده از اين لنت ترمز  شما قادر به ترمز گيري در سخت­ترين شرايط جغرافيايي خواهيد بود و هيچگونه مشكلي را در اين زمينه تجربه نخواهيد كرد. همچنين، با استفاده از اين لنت ترمز شما به حفظ سلامتي سيستم ترمز اتومبيل خود نيز كمك خواهيد كرد زيرا با استفاده از اين لنت ترمز پرايد ديگر ديسك­هاي ترمز شما دچار ساييدگي نخواهند شد و شما مي­توانيد با خيالي آسوده در شرايط مختلف از قدرت و دقّت اين لنت ترمز نهايت بهره را ببريد. لازم به ذكر است كه اين لنت ترمز از موادّي كاملاً سازگار با محيط زيست ساخته شده است و شما با استفاده از اين لنت ترمز مي­توانيد علاوه بر بهره بردن از ويژگي­هاي بسيار آن، به حفظ محيط زيست كمك نماييد. اين لنت ترمز به دليل طراحي منحصر به فرد خود و موادّي كه در ساخت آن استفاده شده است فاقد هرگونه­ي صداي نا هنجار و بوي آزار دهنده مي­باشد و شركت توليد كننده­ ي لنت ترمز تيگران اين تضمين را به شما مي­دهد كه در استفاده از اين لنت ترمز با كوچك­ترين مشكلي از اين نظر مواجه نخواهيد شد.

لنت ترمز تيگران

ويژگي­هاي ساختاري لنت­ ترمز پرايد تيگران چه مواردي هستند؟

لقمه­ ي اين لنت ترمز از بيش از ??? نوع مادده ­ي مختلف ساخته شده است تا شما عزيزان در استفاده از اين لنت ترمز از بيشترين ضريب اصطكاك بهره­مند شويد و بيش از پيش از يك ترمز نرم و دقيق لذّت ببريد. شناسايي موادّ دقيق به كار رفته در اين لنت ترمز حاصل زحمات شبانه روزي مهندسان و متخصّصين اين شركت مي­باشد تا اين لنت ترمز از اين طريق بتواند به راحتي با نمونه­هاي خارجي به رقابت بپردازد. همچنين، صفحه­ي پشتي اين لنت ترمز پرايد از بهترين آلياژ­هاي فلزّي ساخته شده است و استحكام آن در آزمايشات مختلف ثابت گرديده است تا شما عزيزان هيچ­گونه نگراني را در رابطه با امكان ترك خوردگي اين قسمت از لنت ترمز پرايد نداشته باشيد و با خيالي آسوده از آن استفاده كنيد. لازم به ذكر است كه چمفر اين لنت ترمز به گونه­اي طرّاحي شده است كه موجب مي­شود كه سطح مقطع لنت ترمز تيگران به مقدار چشم­گيري كاهش پيدا كند تا خريداران اين لنت ترمز از يك ترمز گيري نرم بهره­مند شوند.

ارائه­  گارانتي تعويض يك ماهه بر روي لنت ترمز پرايد

 سازندگان لنت ترمز تيگران به ساخته­ي خود ايمان دارند و بر اين باورند كه اين لنت ترمز حتي از لنت­هاي خارجي نيز به مراتب بهتر مي­باشد. به همين دليل است كه اين شركت بر روي تمامي‌محصولات خود يك ماه گارانتي تعويض را در نظر گرفته است تا شما عزيزان با خيالي راحت ­تر اين لنت ترمز  با كيفيّت را انتخاب كنيد و از بازده آن نهايت لذّت را ببريد. چنانچه تا مدّت يك ماه اين لنت ترمز دچار ايراداتي همچون توليد بو، دود و يا صداي ناهنجار شود، شركت سازنده­ اين محصول را با محصولي جديد و بدون ايراد جايگزين خواهد كرد. زيرا سازندگان اين لنت به كيفيّت آن ايمان دارند و در تلاش هستند تا رضايت شما مشتريان عزيز در تمامي‌زمينه­ها تأمين گردد. بد نيست بدانيد كه لنت ترمز پرايد تيگران اوّلين لنت ترمز در سطح ايران مي­باشد كه از گارانتي تعويض برخوردار است و اين امر نشان دهنده­ي عزم راسخ سازندگان اين لنت ترمز براي رقابت در سطوح بالا­تر مي­باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۸:۰۶ توسط:صمن موضوع:

تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت

تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت

عبارت هوش مصنوعي چيزي فراتر يك كلمه در بازار امنيت است. در برخي موارد ، فناوري هاي كامپيوتري مانند هوش مصنوعي و يادگيري ماشين به تغيير نحوه عملكرد امنيت كمك مي كنند اما در برخي موضوعات نيز نگراني هايي از گسترش هوش مصنوعي در اين صنعت بوجود آمده است. البته هوش مصنوعي موارد استفاده از صنعت حفاظت تصويري را به شدت گسترش داده است اما اين گسترش همراه با نگراني هايي نيز بوده است. موضوع مهم ديگر اين است كه هوش مصنوعي ابزاري بسيار كاربردي در ميانه يك بيماري همه گير جهاني به نام كويد 19 بوده است و اين تكنولوژي توانست در اين بحران به شكلي موثر مفيد واقع شود. سوالي كه در اين مقاله سعي مي كنيم به آن پاسخ دهيم اين است كه هوش مصنوعي  چگونه بازار امنيت را تغيير مي دهد و تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت چيست؟

اين موضوع كاملا واضح است هوش مصنوعي اساساً ارزش هاي سيستم هاي امنيتي را تغيير مي دهد. راه حل ها و دوربين هاي مبتني بر هوش مصنوعي براي ضبط داده هاي ارزشمند بازاريابي و معاملات فروش ، تجزيه و تحليل الگوها و رفتار مشتري چيزي فراتر از امنيت به حساب مي آيند. هوش مصنوعي ما را قادر مي سازد تا به روش هاي جديد اتفاقات روزمره را"ببينيم" و آنها را آناليز كنيم.

به طور كلي نظارت دقيق بر حجم گسترده اطلاعات ويدئويي و ساير داده هاي موجود در اكثر مشاغل براي انسان يك موضوع غيرممكن است، بنابراين هوش مصنوعي در زماني وارد مي شود كه ما بيشترين نياز را به آن داشته باشيم و از طريق فناوري هاي مبتني بر هوش مصنوعي بتوانيم ميزان نظارت را بر اتفاقات روزمره افزايش دهيم.

با استفاده از اين تكنولوژي اشيا و اقدامات را مي توان شناسايي ، طبقه بندي و سازماندهي كرد تا انسان بتواند روي آنچه مهم است تمركز كند. وقتي انسان نمي تواند تمام داده هاي بدست آمده از دوربين مداربسته را مشاهده و نظارت كند، هوش مصنوعي مي تواند از داده هاي غير قابل كنترل استفاده كرده و آنها را به اطلاعات قابل استفاده تبديل كند. اين يك ابزار جديد است كه براي صنعت  نظارت تصويري چيزي كمتر از يك انقلاب نيست.

با اين وجود در حالي كه هوش مصنوعي به اصطلاح به يك صنعت خانگي تبديل شده است و در بسياري از ابزارهاي موجود در منزل مي توانيد نشانه هاي اين تكنولوژي را ببينيد ، اما بايد به اين نكته نيز توجه داشت كه هوش مصنوعي از واقعيت رفتارهاي انساني دور است ، زيرا خوشبختانه ماشين آلات هنوز قادر به تفكر يا رفتار مانند انسان نيستند. با اين حال ، آنها واقعاً در جمع آوري مقادير زيادي از داده ها مهارت خوبي دارند تا بينش عميق تري را براي كمك به انسانها در تصميم گيري سريعتر و كارآمد فراهم كنند.

يادگيري ماشين تحولي براي آينده!

يادگيري ماشين، زيرمجموعه هوش مصنوعي به حساب مي آيد كه با استفاده از داده ها به كامپيوترها كمك مي كند بدون اينكه به طور صريح برنامه ريزي شده باشند، راه حل هاي مسئله را پيدا كنند. در بخش امنيت، با سيستم هاي تشخيص خودكار پلاك  كه يادگيري ماشين براي شناسايي پلاك ها از كشورها، ايالت ها يا استان هاي مختلف را به كار مي گيرند، نتايج خوبي را شاهد هستيم، زيرا آنها در شناسايي تعداد ورودي هاي مداوم كارآمدتر هستند.

بنابراين راه حل هاي مبتني بر يادگيري خودكار ماشين ها در VMS مي توانند مزاياي عملياتي قابل توجهي  به همراه داشته باشند. چرا كه ضبط ويدئوها حجم عظيمي از اطلاعات پيچيده و بدون ساختار را ارائه مي دهند كه در عمل تجزيه و تحليل اين داده ها براي انسان يك كار بسيار سخت و گاها غير ممكن است.

تعريف هوش مصنوعي  اين است كه ماشين ها وظايفي را انجام مي دهند كه به طور معمول و بدون هيچ گونه مداخله دستي به هوش انساني نياز دارند. وقتي از هوش مصنوعي استفاده مي كنيد ابزاري فوق العاده قدرتمند در دست شما قرار مي گيرد كه به شما امكان مي دهد در مقابله با موضوعات مختلف فعالانه برخورد كنيد. براي مثلا اين تكنولوژي قبل از وقوع حادثه، ناهنجاري ها و ساير فعاليت هاي مشكوك را به شما و تيم امنيتي شما منتقل مي كند. هوش مصنوعي حدس را از كارهاي روزمره حذف مي كند، خطاهاي انساني را كاهش مي دهد و به حداكثر رساندن راندمان سيستم هاي امنيتي را براي تيم شما به ارمغان مي آورد.

همچنين هوش مصنوعي مي تواند با برجسته كردن رفتار هاي ناهنجاري كه ممكن است تيم امنيتي براي بررسي و اقدام به آن نياز داشته باشد ، برنامه مقابله با تهديدات داخلي يك سازمان را بهبود بخشد. همچنين اين موضوع مي تواند امكان استفاده بهتر از منابع را فراهم كند.

در دنياي پررقابت امروز شركت هاي زيادي در حال تحقيق و توسعه هوش مصنوعي هستند در اين ميان و در بازار امنيت شركت هايك ويژن يكي از پيشگامان اين حوزه به حساب مي ايد.

كاربردهاي مهم هوش مصنوعي در امنيت

وقتي از تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت صحبت مي كنيم بيشتر به كاربردي بودن اين موضوع در بهبود امنيت محيطي تاكيد خواهيم كرد. هوش مصنوعي به ويژه در جمع آوري و پردازش داده ها از مكان ها و زواياي متفاوت و  ايجاد سريع روابط بين اطلاعات مختلف بسيار مفيد است. اين موضوع براي نظارت و مقايسه جنبه هاي مختلف امنيتي ، مانند كنترل دسترسي ، نظارت تصويري و تدوين ديد دقيق امنيتي مفيد است.

بنابراين هوش مصنوعي مي تواند اثري مثبت بر روي صنعت حفاظت تصويري داشته باشد، اما اين موضوع هرگز نبايد به عنوان جايگزيني قابل قبولي براي هوش انسان ديده شود. به عبارتي هوش مصنوعي و زيرمجموعه هاي آن مانند يادگيري هاي خودكار ماشين ها براي بهبودعملكرد اتوماسيون كارهاي دستي و بهبود عمليات نظارت تصويري بسيار عالي است، اما در اين ميان قدرت نظارتي كه يك انسان ارائه مي دهد را نبايد دست كم گرفت و اين تصور كه اين تكنولوژي مي تواند جايگزين كامل انسان شود اشتباه است.

كارشناسان بحث هاي امنيت و نظارت تصويري معتقد هستند كه مولفه هاي يادگيري عميق تجزيه و تحليل هاي امنيتي توسط هوش مصنوعي براي كمك به كاهش بار تيم هاي امنيتي پر كار بسيار مهم هستند. اين موضوع  مي تواند هشدارهاي احتمالي را فيلتر كرده و فقط آنهايي را كه نياز به تجزيه و تحليل دقيق تر دارند، نشانه گذاري كند. اين تكنولوژي همچنين اجازه مي دهد تا كاركنان در جاي ديگر به فعاليت هاي ديگري بپردازند و تنها در مواردي به هشدارهاي اين سيستم ها توجه كنند. همچنين با حذف هشدارهاي اشتباه توسط اين سيستم هاي هوشمند ميزان هزينه هاي عملياتي تيم هاي حفاظتي نيز كاهش پيدا مي كند.

بيشتر بخوانيد: دوربين مداربسته     تي وي تي   نصب دوربين مدار بسته

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۸:۰۱ توسط:صمن موضوع:

تصفيه مغناطيسي آب از تجمع مواد معدني جلوگيري مي‌كند

تصفيه مغناطيسي آب از تجمع مواد معدني جلوگيري مي‌كند

تصفيه آب مغناطيسي يك روش مؤثر براي جلوگيري يا كاهش شديد تشكيل رسوب يا خوردگي بدون استفاده از مواد شيميايي است. اين تئوري همراه با مطالعات موردي موردبحث قرارگرفته است.

 

تصفيه آب مغناطيسي از تجمع مواد معدني جلوگيري مي‌كند

 

با افزايش تقاضاي امروز براي منابع طبيعي ، تصفيه آب به يكي از مشكلات اصلي در كاربردهاي صنعتي ، توليد برق و تأمين آب تبديل‌شده است. با اين افزايش تقاضا ، همراه با افزايش هزينه‌هاي انرژي امروز ، صنعت توانايي از دست دادن انرژي را ندارد. يك برنامه كارآمد تصفيه آب مي‌تواند صرفه‌جويي قابل‌توجهي را هم در زمان توليد و هم در هزينه‌ها ايجاد كند.

 

هنگامي‌كه سطح انتقال حرارت رسوب‌گذاري مي‌كند ، اين رسوبات مانع از رسيدن گرما به تجهيزات مي‌شود ، درنتيجه مصرف سوخت و هزينه‌هاي نگهداري  افزايش مي‌يابد. بنابراين ، تقاضاي مداوم در حال رشد براي تصفيه آب كارآمد ، نه‌تنها ازنظر اقتصادي ، بلكه همچنين براي اطمينان از به حداقل رساندن آسيب‌هاي  زيست‌محيطي وجود دارد.

 

آب مورداستفاده در صنعت از رودخانه‌ها ، درياچه‌ها ، چاه‌ها و اقيانوس‌ها تأمين مي‌شود. هميشه حاوي مواد جامد محلول و معلق است. اين جامدات به‌سختي آب كه در دو نوع  موقتي و دائمي است ، كمك مي‌كنند. سختي موقت به دليل بي‌كربنات‌هاي محلول در آب است كه عمدتاً كلسيم و منيزيم است و با حرارت مي‌توان آن را به‌راحتي از بين برد و به كربنات‌ها كه محلول نيستند و رسوب نمي‌كنند، تجزيه كرد. سختي مداوم ، به‌نوعي از رسوب‌گذاري گفته مي‌شود  كه به دليل وجود سولفات‌هاي محلول و كلريدهاي كلسيم و منيزيم است ، كه با گرم شدن نمي‌تواند حل شود .

 

ذرات معلق (كه مي‌توانند با استفاده از وسايل فيزيكي مانند سانتريفيوژ ، بارش يا هيدروسيكلون جدا شوند) نيز مي‌توانند مشكلاتي ايجاد كنند. مواد جامد معلق موجود در آب مانند شن و ماسه ، رس ، لجن و خوردگي  محصولات همراه با آلاينده‌هاي ميكروبيولوژيكي ايجاد مي‌كند

 

دستگاه‌هاي آب‌شيرين‌كن  نياز به خاموش كردن تجهيزات با استفاده از آب در فواصل زماني دارد تا بتواند تجمع را از بين ببرد. بعضي‌اوقات اين خاموش كردن بخشي از يك برنامه نگهداري برنامه‌ريزي‌شده است. بااين‌حال ، در موارد ديگر ، سيستم ممكن است به‌شدت يا حتي كاملاً  رسوب گرفته و مسدود شود و تا رفع انسداد ، لازم است تجهيزات از كار خارج شوند.

 

روش‌هاي مختلف غير شيميايي سختي گيري(تصفيه آب)

روش‌هاي مختلف غير شيميايي تصفيه آب براي جلوگيري از تشكيل مقياس معرفي‌شده است. نمونه‌هايي از اين فن‌آوري‌ها مبتني بر مغناطيسي دائمي ، الكترومغناطيسي ، الكتريكي ، الكترواستاتيك ، التراسونيك ، تشعشع و غيره هستند. روش سختي گيري مغناطيسي دائمي و كاربرد آن موضوع اين مقاله است.

نظريه تصفيه آب مغناطيسي

 

كارايي تصفيه آب مغناطيسي در جلوگيري يا تأخير در تجمع رسوب، به‌شدت تحت تأثير خصوصيات شيميايي آب ، قدرت و پيكربندي ميدان مغناطيسي ، ويژگي‌هاي ترموديناميكي خصوصيات آب و مايع است.

 

سختي گيري مغناطيسي آب عملكردهاي زير را دارد:

 

    از رسوب‌گذاري جلوگيري مي‌كند.

    متوجه مي‌شويم كه روند رسوب‌زدايي كند است .

    كنترل خوردگي.

    كنترل زنگ‌زدگي سفيد.

 

. بيش از 700 سيستم در پنج كارخانه بزرگ فولاد نصب‌شده است. كارايي آن‌ها به شرح زير است :

 

    حداقل پشتيباني

    كم شدن روند كاهش فشار آب در اثر كاهش روند رسوب‌گذاري

    كاهش مصرف مواد شيميايي و كاهش آثار سو بر محيط‌زيست.

    عمر مفيد نامحدود

    نصب آسان.

 

توجيهات اصلي نصب تصفيه مغناطيسي آب(سختي گير مغناطيسي) ، انرژي ، كيفيت محصول در پي به‌كارگيري آب مغناطيسي در كشاورزي ، كاهش تعمير و نگهداري و افزايش بهره‌وري همراه با كاهش زمان خرابي است. وقتي خطوط مداوم براي تميز كردن الكتروليتي و يا گالوانيزه كردن به دليل تجمع رسوب در آب سخت خاموش است ، كاهش زمان خرابي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

 

اين روش غير شيميايي كنترل رسوب‌گذاري نه‌تنها براي افزايش كيفيت محصول و كاهش هزينه‌هاي توليد ، بلكه به‌عنوان وسيله‌اي براي كاهش آلودگي و بهبود چهره صنعت مورداستفاده قرار مي‌گيرد.

 

فناوري تصفيه آب مغناطيسي بيش از 30 سال است كه در صنعت فولاد استفاده مي‌شود

 

ازآنجاكه رويكرد غير شيميايي عاري از آلودگي است ، آب تخليه‌شده مي‌تواند به منبع ازجمله رودخانه‌ها ، درياچه‌ها يا چاه‌هاي عميق برگردانده شود و كليه الزامات نظارتي را برآورده كند ، مشروط بر اينكه اختلاف دما در دستورالعمل‌هاي مقامات باشد. در صورت ايجاد مشكل در دما ، مي‌توان از حوضچه نگه‌دارنده براي تنظيم دما قبل از دفع استفاده كرد.

 

برج خنك‌كننده –استفاده از تصفيه مغناطيسي آب به‌ويژه در برج خنك‌كننده موفقيت‌آميز است. اين امر ايجاد  پساب (كه قبلاً براي كنترل غلظت مواد جامد محلول ضروري بود) را از بين مي‌برد  ، و بعداً مي‌توان آب را براي كاربردهاي ديگر استفاده كرد.

https://b2n.ir/k97333


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۳:۴۶ توسط:صمن موضوع: