بهشتِ عاشقي بهشتِ عاشقي .

بهشتِ عاشقي

تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت

تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت

عبارت هوش مصنوعي چيزي فراتر يك كلمه در بازار امنيت است. در برخي موارد ، فناوري هاي كامپيوتري مانند هوش مصنوعي و يادگيري ماشين به تغيير نحوه عملكرد امنيت كمك مي كنند اما در برخي موضوعات نيز نگراني هايي از گسترش هوش مصنوعي در اين صنعت بوجود آمده است. البته هوش مصنوعي موارد استفاده از صنعت حفاظت تصويري را به شدت گسترش داده است اما اين گسترش همراه با نگراني هايي نيز بوده است. موضوع مهم ديگر اين است كه هوش مصنوعي ابزاري بسيار كاربردي در ميانه يك بيماري همه گير جهاني به نام كويد 19 بوده است و اين تكنولوژي توانست در اين بحران به شكلي موثر مفيد واقع شود. سوالي كه در اين مقاله سعي مي كنيم به آن پاسخ دهيم اين است كه هوش مصنوعي  چگونه بازار امنيت را تغيير مي دهد و تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت چيست؟

اين موضوع كاملا واضح است هوش مصنوعي اساساً ارزش هاي سيستم هاي امنيتي را تغيير مي دهد. راه حل ها و دوربين هاي مبتني بر هوش مصنوعي براي ضبط داده هاي ارزشمند بازاريابي و معاملات فروش ، تجزيه و تحليل الگوها و رفتار مشتري چيزي فراتر از امنيت به حساب مي آيند. هوش مصنوعي ما را قادر مي سازد تا به روش هاي جديد اتفاقات روزمره را"ببينيم" و آنها را آناليز كنيم.

به طور كلي نظارت دقيق بر حجم گسترده اطلاعات ويدئويي و ساير داده هاي موجود در اكثر مشاغل براي انسان يك موضوع غيرممكن است، بنابراين هوش مصنوعي در زماني وارد مي شود كه ما بيشترين نياز را به آن داشته باشيم و از طريق فناوري هاي مبتني بر هوش مصنوعي بتوانيم ميزان نظارت را بر اتفاقات روزمره افزايش دهيم.

با استفاده از اين تكنولوژي اشيا و اقدامات را مي توان شناسايي ، طبقه بندي و سازماندهي كرد تا انسان بتواند روي آنچه مهم است تمركز كند. وقتي انسان نمي تواند تمام داده هاي بدست آمده از دوربين مداربسته را مشاهده و نظارت كند، هوش مصنوعي مي تواند از داده هاي غير قابل كنترل استفاده كرده و آنها را به اطلاعات قابل استفاده تبديل كند. اين يك ابزار جديد است كه براي صنعت  نظارت تصويري چيزي كمتر از يك انقلاب نيست.

با اين وجود در حالي كه هوش مصنوعي به اصطلاح به يك صنعت خانگي تبديل شده است و در بسياري از ابزارهاي موجود در منزل مي توانيد نشانه هاي اين تكنولوژي را ببينيد ، اما بايد به اين نكته نيز توجه داشت كه هوش مصنوعي از واقعيت رفتارهاي انساني دور است ، زيرا خوشبختانه ماشين آلات هنوز قادر به تفكر يا رفتار مانند انسان نيستند. با اين حال ، آنها واقعاً در جمع آوري مقادير زيادي از داده ها مهارت خوبي دارند تا بينش عميق تري را براي كمك به انسانها در تصميم گيري سريعتر و كارآمد فراهم كنند.

يادگيري ماشين تحولي براي آينده!

يادگيري ماشين، زيرمجموعه هوش مصنوعي به حساب مي آيد كه با استفاده از داده ها به كامپيوترها كمك مي كند بدون اينكه به طور صريح برنامه ريزي شده باشند، راه حل هاي مسئله را پيدا كنند. در بخش امنيت، با سيستم هاي تشخيص خودكار پلاك  كه يادگيري ماشين براي شناسايي پلاك ها از كشورها، ايالت ها يا استان هاي مختلف را به كار مي گيرند، نتايج خوبي را شاهد هستيم، زيرا آنها در شناسايي تعداد ورودي هاي مداوم كارآمدتر هستند.

بنابراين راه حل هاي مبتني بر يادگيري خودكار ماشين ها در VMS مي توانند مزاياي عملياتي قابل توجهي  به همراه داشته باشند. چرا كه ضبط ويدئوها حجم عظيمي از اطلاعات پيچيده و بدون ساختار را ارائه مي دهند كه در عمل تجزيه و تحليل اين داده ها براي انسان يك كار بسيار سخت و گاها غير ممكن است.

تعريف هوش مصنوعي  اين است كه ماشين ها وظايفي را انجام مي دهند كه به طور معمول و بدون هيچ گونه مداخله دستي به هوش انساني نياز دارند. وقتي از هوش مصنوعي استفاده مي كنيد ابزاري فوق العاده قدرتمند در دست شما قرار مي گيرد كه به شما امكان مي دهد در مقابله با موضوعات مختلف فعالانه برخورد كنيد. براي مثلا اين تكنولوژي قبل از وقوع حادثه، ناهنجاري ها و ساير فعاليت هاي مشكوك را به شما و تيم امنيتي شما منتقل مي كند. هوش مصنوعي حدس را از كارهاي روزمره حذف مي كند، خطاهاي انساني را كاهش مي دهد و به حداكثر رساندن راندمان سيستم هاي امنيتي را براي تيم شما به ارمغان مي آورد.

همچنين هوش مصنوعي مي تواند با برجسته كردن رفتار هاي ناهنجاري كه ممكن است تيم امنيتي براي بررسي و اقدام به آن نياز داشته باشد ، برنامه مقابله با تهديدات داخلي يك سازمان را بهبود بخشد. همچنين اين موضوع مي تواند امكان استفاده بهتر از منابع را فراهم كند.

در دنياي پررقابت امروز شركت هاي زيادي در حال تحقيق و توسعه هوش مصنوعي هستند در اين ميان و در بازار امنيت شركت هايك ويژن يكي از پيشگامان اين حوزه به حساب مي ايد.

كاربردهاي مهم هوش مصنوعي در امنيت

وقتي از تاثير هوش مصنوعي بر بازار امنيت صحبت مي كنيم بيشتر به كاربردي بودن اين موضوع در بهبود امنيت محيطي تاكيد خواهيم كرد. هوش مصنوعي به ويژه در جمع آوري و پردازش داده ها از مكان ها و زواياي متفاوت و  ايجاد سريع روابط بين اطلاعات مختلف بسيار مفيد است. اين موضوع براي نظارت و مقايسه جنبه هاي مختلف امنيتي ، مانند كنترل دسترسي ، نظارت تصويري و تدوين ديد دقيق امنيتي مفيد است.

بنابراين هوش مصنوعي مي تواند اثري مثبت بر روي صنعت حفاظت تصويري داشته باشد، اما اين موضوع هرگز نبايد به عنوان جايگزيني قابل قبولي براي هوش انسان ديده شود. به عبارتي هوش مصنوعي و زيرمجموعه هاي آن مانند يادگيري هاي خودكار ماشين ها براي بهبودعملكرد اتوماسيون كارهاي دستي و بهبود عمليات نظارت تصويري بسيار عالي است، اما در اين ميان قدرت نظارتي كه يك انسان ارائه مي دهد را نبايد دست كم گرفت و اين تصور كه اين تكنولوژي مي تواند جايگزين كامل انسان شود اشتباه است.

كارشناسان بحث هاي امنيت و نظارت تصويري معتقد هستند كه مولفه هاي يادگيري عميق تجزيه و تحليل هاي امنيتي توسط هوش مصنوعي براي كمك به كاهش بار تيم هاي امنيتي پر كار بسيار مهم هستند. اين موضوع  مي تواند هشدارهاي احتمالي را فيلتر كرده و فقط آنهايي را كه نياز به تجزيه و تحليل دقيق تر دارند، نشانه گذاري كند. اين تكنولوژي همچنين اجازه مي دهد تا كاركنان در جاي ديگر به فعاليت هاي ديگري بپردازند و تنها در مواردي به هشدارهاي اين سيستم ها توجه كنند. همچنين با حذف هشدارهاي اشتباه توسط اين سيستم هاي هوشمند ميزان هزينه هاي عملياتي تيم هاي حفاظتي نيز كاهش پيدا مي كند.

بيشتر بخوانيد: دوربين مداربسته     تي وي تي   نصب دوربين مدار بسته

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۸:۰۱ توسط:صمن موضوع:

تصفيه مغناطيسي آب از تجمع مواد معدني جلوگيري مي‌كند

تصفيه مغناطيسي آب از تجمع مواد معدني جلوگيري مي‌كند

تصفيه آب مغناطيسي يك روش مؤثر براي جلوگيري يا كاهش شديد تشكيل رسوب يا خوردگي بدون استفاده از مواد شيميايي است. اين تئوري همراه با مطالعات موردي موردبحث قرارگرفته است.

 

تصفيه آب مغناطيسي از تجمع مواد معدني جلوگيري مي‌كند

 

با افزايش تقاضاي امروز براي منابع طبيعي ، تصفيه آب به يكي از مشكلات اصلي در كاربردهاي صنعتي ، توليد برق و تأمين آب تبديل‌شده است. با اين افزايش تقاضا ، همراه با افزايش هزينه‌هاي انرژي امروز ، صنعت توانايي از دست دادن انرژي را ندارد. يك برنامه كارآمد تصفيه آب مي‌تواند صرفه‌جويي قابل‌توجهي را هم در زمان توليد و هم در هزينه‌ها ايجاد كند.

 

هنگامي‌كه سطح انتقال حرارت رسوب‌گذاري مي‌كند ، اين رسوبات مانع از رسيدن گرما به تجهيزات مي‌شود ، درنتيجه مصرف سوخت و هزينه‌هاي نگهداري  افزايش مي‌يابد. بنابراين ، تقاضاي مداوم در حال رشد براي تصفيه آب كارآمد ، نه‌تنها ازنظر اقتصادي ، بلكه همچنين براي اطمينان از به حداقل رساندن آسيب‌هاي  زيست‌محيطي وجود دارد.

 

آب مورداستفاده در صنعت از رودخانه‌ها ، درياچه‌ها ، چاه‌ها و اقيانوس‌ها تأمين مي‌شود. هميشه حاوي مواد جامد محلول و معلق است. اين جامدات به‌سختي آب كه در دو نوع  موقتي و دائمي است ، كمك مي‌كنند. سختي موقت به دليل بي‌كربنات‌هاي محلول در آب است كه عمدتاً كلسيم و منيزيم است و با حرارت مي‌توان آن را به‌راحتي از بين برد و به كربنات‌ها كه محلول نيستند و رسوب نمي‌كنند، تجزيه كرد. سختي مداوم ، به‌نوعي از رسوب‌گذاري گفته مي‌شود  كه به دليل وجود سولفات‌هاي محلول و كلريدهاي كلسيم و منيزيم است ، كه با گرم شدن نمي‌تواند حل شود .

 

ذرات معلق (كه مي‌توانند با استفاده از وسايل فيزيكي مانند سانتريفيوژ ، بارش يا هيدروسيكلون جدا شوند) نيز مي‌توانند مشكلاتي ايجاد كنند. مواد جامد معلق موجود در آب مانند شن و ماسه ، رس ، لجن و خوردگي  محصولات همراه با آلاينده‌هاي ميكروبيولوژيكي ايجاد مي‌كند

 

دستگاه‌هاي آب‌شيرين‌كن  نياز به خاموش كردن تجهيزات با استفاده از آب در فواصل زماني دارد تا بتواند تجمع را از بين ببرد. بعضي‌اوقات اين خاموش كردن بخشي از يك برنامه نگهداري برنامه‌ريزي‌شده است. بااين‌حال ، در موارد ديگر ، سيستم ممكن است به‌شدت يا حتي كاملاً  رسوب گرفته و مسدود شود و تا رفع انسداد ، لازم است تجهيزات از كار خارج شوند.

 

روش‌هاي مختلف غير شيميايي سختي گيري(تصفيه آب)

روش‌هاي مختلف غير شيميايي تصفيه آب براي جلوگيري از تشكيل مقياس معرفي‌شده است. نمونه‌هايي از اين فن‌آوري‌ها مبتني بر مغناطيسي دائمي ، الكترومغناطيسي ، الكتريكي ، الكترواستاتيك ، التراسونيك ، تشعشع و غيره هستند. روش سختي گيري مغناطيسي دائمي و كاربرد آن موضوع اين مقاله است.

نظريه تصفيه آب مغناطيسي

 

كارايي تصفيه آب مغناطيسي در جلوگيري يا تأخير در تجمع رسوب، به‌شدت تحت تأثير خصوصيات شيميايي آب ، قدرت و پيكربندي ميدان مغناطيسي ، ويژگي‌هاي ترموديناميكي خصوصيات آب و مايع است.

 

سختي گيري مغناطيسي آب عملكردهاي زير را دارد:

 

    از رسوب‌گذاري جلوگيري مي‌كند.

    متوجه مي‌شويم كه روند رسوب‌زدايي كند است .

    كنترل خوردگي.

    كنترل زنگ‌زدگي سفيد.

 

. بيش از 700 سيستم در پنج كارخانه بزرگ فولاد نصب‌شده است. كارايي آن‌ها به شرح زير است :

 

    حداقل پشتيباني

    كم شدن روند كاهش فشار آب در اثر كاهش روند رسوب‌گذاري

    كاهش مصرف مواد شيميايي و كاهش آثار سو بر محيط‌زيست.

    عمر مفيد نامحدود

    نصب آسان.

 

توجيهات اصلي نصب تصفيه مغناطيسي آب(سختي گير مغناطيسي) ، انرژي ، كيفيت محصول در پي به‌كارگيري آب مغناطيسي در كشاورزي ، كاهش تعمير و نگهداري و افزايش بهره‌وري همراه با كاهش زمان خرابي است. وقتي خطوط مداوم براي تميز كردن الكتروليتي و يا گالوانيزه كردن به دليل تجمع رسوب در آب سخت خاموش است ، كاهش زمان خرابي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

 

اين روش غير شيميايي كنترل رسوب‌گذاري نه‌تنها براي افزايش كيفيت محصول و كاهش هزينه‌هاي توليد ، بلكه به‌عنوان وسيله‌اي براي كاهش آلودگي و بهبود چهره صنعت مورداستفاده قرار مي‌گيرد.

 

فناوري تصفيه آب مغناطيسي بيش از 30 سال است كه در صنعت فولاد استفاده مي‌شود

 

ازآنجاكه رويكرد غير شيميايي عاري از آلودگي است ، آب تخليه‌شده مي‌تواند به منبع ازجمله رودخانه‌ها ، درياچه‌ها يا چاه‌هاي عميق برگردانده شود و كليه الزامات نظارتي را برآورده كند ، مشروط بر اينكه اختلاف دما در دستورالعمل‌هاي مقامات باشد. در صورت ايجاد مشكل در دما ، مي‌توان از حوضچه نگه‌دارنده براي تنظيم دما قبل از دفع استفاده كرد.

 

برج خنك‌كننده –استفاده از تصفيه مغناطيسي آب به‌ويژه در برج خنك‌كننده موفقيت‌آميز است. اين امر ايجاد  پساب (كه قبلاً براي كنترل غلظت مواد جامد محلول ضروري بود) را از بين مي‌برد  ، و بعداً مي‌توان آب را براي كاربردهاي ديگر استفاده كرد.

https://b2n.ir/k97333


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۳:۴۶ توسط:صمن موضوع:

مكمل هاي غذايي طبيعي فوراورا

مكمل هاي غذايي طبيعي  فوراورا

فقط در صورت كمبود يا سو is تغذيه بدن از مكمل ها استفاده كنيد. اين همان كاري است كه مكمل هاي غذايي براي هميشه براي شما انجام مي دهند. از ويتامين هاي پيچيده روزانه گرفته تا تقويت كننده هاي انرژي طبيعي و كمك به هضم ، تركيب كاملي از محصولات غذايي براي همه چيز است.

بعضي اوقات خريد از فروشگاه هاي مواد غذايي و داروخانه ها به يك تجربه خسته كننده تبديل مي شود. بين مجموعه مكمل هاي غذايي و رژيم غذايي موجود در فروشگاه قفسه فروشگاه Gage و نمي توانيد انتخاب كنيد يا آنچه را كه واقعاً نياز داريد. از ويتامين ها و مواد معدني گرفته تا قرص هاي لاغري ، هزاران هزار گزينه براي انتخاب وجود دارد. اما آيا واقعاً به همه اينها احتياج داريد؟ آيا همه اين مكمل ها بيشترين مقدار را دارند يا كدام يك براي ما واقعاً بهتر است؟

مكمل هاي غذايي چيست؟

 

طبق وزارت بهداشت ايالات متحده ، لازم است موارد زير را در مكمل هاي غذايي خود بگنجانيد:

 

به عنوان يك مكمل بايد در رژيم غذايي گنجانده شود.

حاوي يك يا چند ماده خاص (ويتامين ها ، گياهان ، اسيدهاي آمينه يا ساير اجزا) است.

خوراكي مصرف كنيد.

يك برچسب مكمل غذايي داشته باشيد و به عنوان يك مكمل غذايي در نظر گرفته شود.

از طرف ديگر ، سازمان غذا و داروي ايالات متحده (FDA) موادي دارد كه شما را مجبور به استفاده از مكمل دارويي مي كند كه از جمله ساير ويژگي ها شامل موارد زير است:

 

كيفيت توليد آن بسيار بالا است.

حاوي آلاينده ها يا ناخالصي ها نيست.

برچسب بايد بسيار دقيق و با جزئيات باشد.

واسليوس فرانكوس ، پزشك FDA ، قصد دارد اگر مكمل هاي غذايي غني نشده يا با انواع فلزات ذرت ، كه به عنوان يك صبحانه كامل در بازار تهيه مي شوند ، با غلات كامل اشتباه شود. در حقيقت ، موارد ذكر شده فقط در مورد انواع قرص ها ، كپسول ها و پودرها وجود دارد و ساير محصولات بايد به گونه اي ارائه شوند كه اطمينان حاصل شود مصرف كننده كامل مواد مورد نياز براي توليد بسته بندي محصول در درست است كه قابل استفاده نيست اين امر همچنين باعث مي شود توليدكنندگان در مورد محصولاتشان با سازمان غذا و دارو بسيار صادق باشند.

 

چه كساني به مكمل هاي غذايي نياز دارند؟

گاهي اوقات ممكن است به دليل مشكلات و شرايطي باشد كه نياز به استفاده كامل از انواع مختلف آنها - مكمل هاي غذايي دارد

 

دوستان عزيز ، اولين و مهمترين نكته در مورد مكمل ها اين است كه هرگز نبايد مصرف مكمل ها را به عنوان يك غذاي كامل فراموش كرد كه جايگزين غذاهاي مغزي شما نمي شود. بنابراين كمبود تمام مواد مغذي مورد نياز بدن تحت تأثير اين مكمل ها نخواهد بود.

 

ديويد گاروتو ، سخنگوي انجمن رژيم هاي غذايي آمريكا ، گفت: "اگر بدن شما با يك رژيم غذايي ناسالم يا محدود شروع كند ، يك مكمل غذايي به شما كمك مي كند ، اما در نهايت ، حتي يك بار ويتامين ، ماده ديگر يا ماده ديگر. غذا هرگز نمي تواند برنده جايزه تغذيه سالم شويد.

https://www.forevergreen.ir/nutritional-supplements

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۶:۲۹ توسط:صمن موضوع:

دانشگاه پاولوف اولين دانشگاه دولتي پزشكي سن پترزبورگ

دانشگاه پاولوف اولين دانشگاه دولتي پزشكي سن پترزبورگ

امروز ميخواهيم نگاهي به يكي از بهترين دانشگاه هاي روسيه در زمينه تحصيلات عاليه داشته باشيم يعني دانشگاه پاولوف روسيه . اين دانشگاه كه در ماه سپتامبر سال 1897 تاسيس شده است، يك موسسه وقف شده براي تحصيلات عاليه عمومي ميباشد كه واقع شده در محيط شهري كلان شهر بزرگ سن پترزبورگ ( كه حدود پنج ميليون نفر جمعيت دارد) است.

اين دانشگاه يك سنت قديمي و پر افتخار در تربيت دانشجويان روسي و بين المللي دارد. بيش تر از 35000 فيزيك دان از اين  دانشگاه فارق التحصيل شده اند. از زمان آغاز برنامه قبول دانش جويان بين المللي در 1947 ، بيشتر از 3500 فارق التحصيل بين المللي از بيش از 50 كشور در سراسر جهان موجود است. در حال حاضر نيز پنج هزار دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيل ميباشند.

 در ابتدا اين دانشگاه به عنوان موسسه پزشكي براي زنان تاسيس شد كه در ابتدا فقط زنان را به عنوان دانشجو ميپذيرفت ولي امروزه مردان هم ميتوانند در اين دانشگاه تحصيل كنند . اين اولين موسسه در روسيه و اروپا بود كه براي زنان فرصتي فراهم ميكرد تا به تحصيلات عاليه بپردازند.

اين دانشگاه در 1936 نام اولين موسسه پزشكي را به افتخار برنده جايزه نوبل، ايوان پاولو را بر خود گذاشت. در سال 1994 اين موسسه به عنوان دانشگاه پزشكي شناخته شد و نام دانشگاه دولتي پزشكي پاولوف سن پتزبورگ را دريافت كرد. اين دانشگاه تنها دانشگاهي است كه درمانگاهي پلي كلينيك در محدوده خود دارد كه سالگرد 180 سالگي اين درمانگاه  را در سال 2015 جشن گرفت. اين دانشگاه به طور قابل توجهي به رشد علم پزشكي و خدمات بهداشتي در روسيه كمك كرده است.

دانشكده ها و كاركنان

اين دانشگاه داراي 112 گروه آموزشي تقسيم شده در يازده دانشكده ميباشد كه شامل دانشكده هاي پزشكي، دندانپزشكي، پزشكي ورزشي، فرهنگ تطبيقي تربيت بدني، اطفال، روانشناسي باليني، دانشجوهاي خارجي، مدرسه تحصيلات عاليه پرستاري، تحصيلات پس از فارق التحصيلي، تحصيلات پيش دانشگاهي ميباشد. اين دانشگاه نرخ خوبي از كارمندان دانشكده خوب آموزش ديده شده و بسيار تحصيل كرده مجهز به تكنولوژي مدرن فراهم ميكند. هم چنين به حد كافي اعضاي غير متخصص فراهم ميكند تا محيطي خود آموز براي دانشجويان فراهم آورد.

ny1s_x2.jpg

روش تدريس

در اين دانشگاه تدريس به زبان انگليسي انجام ميشود و اين دانشگاه معتقد به روش تدريس تطبيقي منحصر به فرد است كه مبتني بر تركيبي از بهترين سنت هاي آموزشي پزشكي روسيه با روش هاي سيستم آموزش غربي است. اين دانشگاه به عنوان محلي براي آموزش متخصصين در سراسر دنيا شناخته شده است. آموزش در اين دانشگاه مبتني بر مفهوم سيستم چند مرحله اي تربيت متخصصين در برنامه هاي داراي مرحله هاي متفاوت آموزش پزشكي است. موارد موجود شامل تربيت آموزش دانشگاهي، تربيت در برنامه هاي تحصيلات عاليه و هم چنين شامل تربيت پس از فارق التحصيلي دكتر ها ميباشد.

 

هزينه تحصيل در روسيه

 

شهريه دانشگاه دولتي پزشكي پاولوف سن پتزبورگ بسيار به صرفه و اقتصادي ميباشد كه در جدول زير ميتوانيد آنرا مشاهده كنيد.

دانشگاه پاولوف روسيه

شهريه سالانه

هزينه هتل دانشجويي سالانه

هزينه كل سالانه

كل هزينه شش سال

شهريه دانشگاه به دلار

4500 دلار

600 دلار

5100 دلار

30600 دلار

قيمت به تومان(حدودي)

116ميليون

15.5 ميليون

131.5 ميليون

790 ميليون براي 6 سال

دوره هاي مقدماتي ده ماهه

2500 دلار

600 دلار

3100 دلار

80 ميليون تومان

 

پرديس دانشگاه

پرديس دانشگاه دولتي پزشكي پاولوف سن پترزبورگ درقسمت مركزي شهر در يك فضاي سبز كه شامل رنگ هاي سبز بهاري و رنگ هاي زرد پاييزي ميباشد و مسافتي حدود 40 هزار متر مربع را در بر ميگيرد. در محدوده آن 50 ساختمان زيبا با معماري شگفت انگيز وجود دارد.

نحوه ثبت نام و قبولي در دانشگاه

اگر ميخواهيد در دانشگاه پاولوف اولين دانشگاه دولتي پزشكي سن پترزبورگ ثبت نام كنيد، پس بايد در امتحان ورودي ملي واجد شرايط بودن( ان اي اي تي) ثبت نام كنيد. ولي بايد اين را به خاطر بسپاريد كه فقط لازم است در امتحان قبول شويد. قبولي در دانشگاه پاولوف اولين دانشگاه دولتي پزشكي سن پترزبورگ بر اساس يك دوره مشاوره و رشد آموزشي است. به دانشجويان توصيه ميشود نكات گفته شده را بخوانند تا از رد شدن در امان باشند. به شما يك فرم درخواست داده ميشود تا دانشكده موردنظر خود را انتخاب كنيد. وقتي نامه پيشنهاد را دريافت كرديد، براي استفاده هاي بعدي آن را پيش خود نگه داريد. سپس بايد شهريه ورود به دانشگاه يا كالج را بپردازيد. پس از پرداخت هزينه دانشگاه براي ورود به دانشگاه پاولوف بايد براي ويزا اقدام كنيد. يك ويزا براي تحصيل در دانشگاه پزشكي پاولوف روسيه دريافت كنيد. و حالا يك پرواز با هواپيما به روسيه براي خود رزرو كنيد.

مدارك مورد نياز

قبل از درخواست براي ورود به دانشگاه پاولوف اولين دانشگاه پزشكي سن پترزبورگ فراموش نكنيد كه مدارك زير را با خود همراه داشته باشيد:

پاسپورت ( با حداقل 18 ماه اعتبار)

مدرك 10 ام و برگه مهر

مدرك 12 ام و برگه مهر

مدرك تولد

10 قطعه عكس به اندازه مناسب پاسپورت

نامه دعوت رسمي از دانشگاه پاولوف

تاييد تمام مدارك توسط وزارت امور خارجه كشورتان

قانوني شدن تمام مدارك توسط سفارت روسيه

هزينه هاي ويزا

رسيد بانكي پرداخت هزينه اولين سال تحصيلي

مدارك تست ايدز

مزاياي تحصيل در روسيه

عدم وجود آزمون ورودي براي ورود به دانشگاه ( فقط آزمون نيت

موسسات

موسسه تحقيقات نفرولوژي

موسسه تحقيقات پالمونولوژي

موسسه يادبود رايزا گورباچوا براي آنكولوژي و هماتولوژي و ترنسپلنت كودكان

موسسه جراحي صورت و تحقيقات دندانپزشكي ماكسيلو

موسسه فارماكولوژي والدمن

موسسه قلب وعروق

مراكز تحقيقي

مركز تحقيقي علمي

مركز پزشكي

مركز تحقيق منطقه اي ناركولوژي و سايكوفارماكولوژي

مركز علمي و روش شناسي پزشكي مولكولي فدراسيون روسيه

مركز فاز هاي اوليه آزمايشات كلينيكي

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۰:۰۱ توسط:صمن موضوع:

قيمت خريد آپارتمان در خيابان بغداد استانبول

قيمت خريد آپارتمان در خيابان بغداد استانبول

شايد درست باشد كه بيان كنيم، استانبول راهي براي سرمايه گذاري سودآور در املاك و مستغلات است. در بسياري از مواقع، مشتريان بين المللي، هنگام خريد ملك در استانبول با مسائل عمده اي روبرو مي شوند. اما با دريافت مشاوره هاي لازم در اين خصوص، مي توان به يك خريد مناسب و سرمايه گذاري هيجان انگيز دست يافت.

از سال 2012 دولت تركيه، هدف خود را به صورت گسترده در سرمايه گذاري املاك و مستغلات قرار داده است. اين پتانسيل براي رشد بخش املاك و مستغلات تركيه توجه سرمايه گذاران خارجي را براي خريد ملك جلب كرده است.

اصلاحات اخير قانونگذاري، سرمايه گذاري در املاك و مستغلات در تركيه را آسان و سودآورتر كرده است. اصلاحاتي مانند ثبت زمين، قانون رهن و بازنگري قوانين مالياتي براي بهبود رقابت در بخش املاك و مستغلات تركيه طراحي شده است تا بسياري را جذب سرمايه گذاري و دريافت پاسپورت تركيه كند.

نظرسنجي ها نشان مي دهد كه علاقه جهاني به بخش املاك و مستغلات تركيه افزايش يافته است و املاك استانبول به عنوان جذاب ترين بازار سرمايه گذاري در اروپا مطرح شده است كه توانسته است سرمايه زيادي را جذب نمايد.

 

خريد آپارتمان در استانبول

خيابان بغداد يكي از خيابان هاي لوكس و معروف استانبول كه بين ترك ها به “خيابان” معروف است. خيابان بغداد استانبول در بخش آسيايي استانبول قرار گرفته و حدود ?? كيلومتر طول دارد كه در موازات درياي مرمره كشيده شده است.

 

ba?dat caddesi sat?l?k daire fiyatlar? istanbul-baghdad-street-apartment-prices قيمت آپارتمان در خيابان بغداد استانبول قيمت آپارتمان يك خوابه در خيابان بغداد قيمت آپارتمان دو خوابه در خيابان بغداد قيمت آپارتمان سه خوابه در خيابان بغداد قيمت آپارتمان چهار خوابه در خيابان بغداد قيمت آپارتمان پنج خوابه در خيابان بغداد 1 خوابه 2 خوابه 3 خوابه 4 خوابه 5 خوابه

ويوو و چشم انداز زيباي واحد هاي لوكس خيابان بغداد استانبول

 

اين خيابان يكي از باكلاس ترين و قديمي ترين خيابان هاي استانبول است و سرتاسر اين خيابان مملو از كافه، رستوران و برندهاي مشهور و بين المللي است. خيابان بغداد از شرق و غرب به دو منطقه مشهور استانبول، يعني كاديكوي و مال تپ منتهي مي شود و از نظر شهرت و اعتبار هم رده خيابان استقلال در بخش اروپايي استانبول است. بخش زيادي از خيابان بغداد يك طرفه است و با خيابان هاي چنار سر به فلك كشيده فضايي بسيار دلنشين براي قدم زدن و خريد به وجود آورده است.

 

قيمت آپارتمان هاي يك خوابه در خيابان بغداد استانبول از حدود 900 هزار لير شروع مي شود و تا مبلغ 1.9 ميليون لير در بهترين منطقه ها متغيير مي باشد.

 

قيمت آپارتمان هاي دو خوابه در خيابان بغداد استانبول از حدود 950 هزار لير در آپارتمان هاي معمولي تا 3 ميليون و 250 هزار لير در آپارتمان هاي لوكس متغيير مي باشد.

 

آپارتمان هاي سه خوابه يكي از بيشترين تعداد آپارتمان هاي موجود در اين منطقه است چراكه بسياري از آپارتمان هاي اين منطقه ويژه خانواده هاي ترك و متناسب با سبك زندگي آنها ساخته شده است و بخاطر همين موضوع تعداد زيادي واحد سه خوابه وجود دارد. قيمت آپارتمان هاي سه خوابه در خيابان بغداد استانبول از حدود 1.5 ميليون لير در آپارتمان هاي معمولي تا 8 ميليون لير در پروژه هاي فوق لوكس و با ديد عالي از دريا و جزار استانبول مغيير مي باشد.

 

نكات مهم پيش از خريد آپارتمان در استانبول

اگر قصد خريد ملك در استانبول را داريد، لازم است پيش از هر اقدامي در اين خصوص تحقيق كامل را داشته باشيد. به طور معمول بيشتر شهروندان خارجي مجاز به خريد ملك در استانبول هستند، با اين حال اگر سوء پيشينه داريد، عاقلانه است كه قبل از تصميم گيري براي خريد خانه در استانبول ، با كنسولگري خود يا وكلاي خُبره مشورت كنيد. هنگامي كه تصميم گرفتيد به دنبال چه نوع آپارتماني هستيد، لازم است كه مشاوره هاي لازم را دريافت كنيد. براي اين كار مي توانيد با تركي بست هوم تماس بگيريد.

به اين نكته توجه داشته باشيد كه دفتر اصلي بست هوم در استانبول بوده و فعاليت خود را به صورت مستقيم از سال 2017 در تركيه آغاز نموده است و توانسته است ضمن ارائه مشاوره هاي كاربردي و موثر به مشتريان خود، ده ها قرار داد موفق را نيز در كارنامه خود به ثبت رساند.

در صورتي كه قصد داريد براي خريد ملك در تركيه اقدام كنيد، مي توانيد طريق واتس آپ با 00905523082146 تماس گرفته و براي مشاوره و برقراري هماهنگي با كارشناسان مجرب بست هوم در ارتباط باشيد.

گروه حرفه اي بست هوم، قرارداد شما را با شركت هاي سازنده به صورت مستقيم تنظيم كرده و براي اخذ سند، دريافت اقامت تركيه و دريافت پاسپورت تركيه ديگر اقدامات لازم براي تجهيز و استفاده از ملك خريداري شده، شما را ياري مي كنند.

dr6d_z2.jpg

خريد خانه در استانبول

 

چند نكته در انتخاب يك ملك

هنگام بازرسي از يك ملك، مطمئن شويد كه خانه سند مالكيت دارد و قبض هاي آب، گاز طبيعي، تلفن و برق توسط مالك قبلي پرداخت شده است. همچنين بايد سوال كنيد كه آيا سازه در برابر زلزله مقاوم است، زيرا استانبول در منطقه زلزله خيز قرار دارد. همچنين هنگام خريد آپارتمان در استانبول ، توجه به اين نكته مهم است كه همه چيز در مورد اين ملك و همچنين اطراف آن بايد مورد پسند شما واقع شود و در واقع بايد از خود سوالاتي را در مورد احساس زندگي طولاني مدت در آن را داشته باشيد.

انتخاب محله مناسب

محله هاي استانبول همه با يكديگر متفاوت هستند و محدوده قيمت نيز با توجه به منطقه به شدت تغيير مي كند. بهتر است يك گشت و گذار در شهر داشته باشيد تا تصميم بگيريد كه در كجا مي خواهيد زندگي كنيد. چيزي شبيه به يك آپارتمان قديمي در سمت آسيا، يا يك خانه زيبا مشرف به بسفر را دوست داريد.

 به ياد داشته باشيد اگر به دنبال خريد ملك در استانبول هستيد، مي توانيد به جزاير Princes كه بخشي از استانبول بوده و مي تواند سبك زندگي كاملاً ايده آل و دور از شهر را ارائه دهد، فكر كنيد. همچنين به ياد داشته باشيد كه املاك ارزان قيمت هميشه در حومه شهر واقع شده اند و همه چيز در محله هاي محبوب و بسفر گران است. توجه داشته باشيد كه هنگامي كه خانه مورد علاقه خود را انتخاب كرديد، لازم است كه با يك مشاور قابل اعتماد نيز مشورت نماييد. در اين جا تركي بست هوم مي تواند راهنمايي مناسب براي شما باشد.

هنگامي كه موفق به يافتن و خريد ملك دوست داشتني خود شديد ، شايد زمان آن فرا رسيده باشد كه با سبك زندگي در تركيه نيز آشنا شويد. مواردي از قبيل زبان، كار يا امور حقوقي كه دانستن آن ها براي زندگي در اين كشور الزامي است.

 

خريد ملك در تركيه

 

اقامت در تركيه با خريد ملك

ممكن است براي درخواست اقامت تركيه و يا حتي تمديد آن با مشكلاتي روبرو شويد، اما هنگامي كه خريد خانه در استانبول را در برنامه خود داشته باشيد، اين مسئله متفاوت مي شود. زيرا سند مالكيت اغلب كليد تمديد اقامت است.

همان گونه كه اشاره شد، سرمايه گذاري در املاك و مستغلات در تركيه در حال رشد است. تعداد آپارتمان هاي خريداري شده توسط خارجي ها در تركيه افزايش يافته است و شما مي توانيد متناسب به نياز خود، نوع اقامت خود را در تركيه انتخاب كنيد.

اقامت كوتاه و قابل تمديد براي خارجي هايي كه در تركيه براي خريد ملك در استانبول اقدام كرده اند، گزينه اي جذاب بوده تا بتوانند براي اقامت خود اقدام كرده و سرمايه گذاري مناسبي را نيز داشته باشند.  اين نوع مجوز معمولاً به مدت يك سال اعطا مي شود و همسر و فرزندان حق دريافت اقامت در تركيه را به عنوان اسكورت دارند. كه البته اين اقامت قابل تمديد است و پس از 5 سال شرايط دريافت پاسپورت تركيه را پيدا خواهيد نمود. ولي اگر در هيمن ابتداي كار اقدام به خريد ملك به ارزش 250 هززار دلار داشته باشيد مي توانيد به سادگي پاسپورت تركيه را براي خود، همسر و فرزندان زير 18 سال در مدت 3 ماه دريافت نماييد.

 

خريد ملك در استانبول با بست هوم

 

مدارك لازم براي اقامت

مداركي كه براي درخواست مجوز اقامت در تركيه لازم است شامل سند مالكيت، بيمه زلزله املاك، گذرنامه معتبر براي حداقل مدت شش ماه، بيمه درماني در خاك تركيه براي هر يك از اعضاي خانواده مي باشد.

اجازه مالكيت اين امكان را براي صاحب ملك فراهم مي كند كه فقط با خريد آپارتمان در استانبول، در كشور تركيه اقامت داشته باشد، اما درخواست تابعيت تركيه از طريق اين نوع اقامت سختو داراي شرايط خاص  مي باشد، مگر اينكه ارزش ملك حداقل 250 هزار دلار باشد. سپس مالك حق دارد در ازاي خريد ملك در تركيه درخواست تابعيت تركيه را بدهد.

هنگام تمديد مجوز اقامت املاك و مستغلات بايد يك سند مالكيت وجود داشته باشد كه اقامت بر روي آن اعطا شده باشد و درخواست توسط چيز ديگري مجاز نيست. در صورتي كه ميخواهيد پاسپورت تركيه را دريافت نماييد و يا براي سرمايه گذاري، اقدام به خريد خانه در استانبول بنماييد مي توانيد از خدمات مشاوره و كارشناسي تركي بست هوم www.turkeybesthome.com  و يا از طريق واتس اپ 00905523082146  استفاده نماييد.

منبع: نكات كليدي خريد ملك در استانبول

 

 


برچسب: خريد ملك در تركيه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۲:۳۳ توسط:صمن موضوع:

روش‌ كار و سركيسه كردن سايت‌هاي پيش‌بيني‌ و شرط‌بندي

روش‌ كار و سركيسه كردن سايت‌هاي پيش‌بيني‌ و شرط‌بندي

 

 بي توجهي به درگاه پرداخت آنلاين             

گردانندگان سايت‌هاي قمار و شرط بندي با طراحي درگاه‌هاي بانكي پرداخت الكترونيكي جعلي اطلاعات بانكي كاربراني كه قصد دارند براي شروع شرط بندي پولي را وارد كنند به سرقت مي برند و حساب آن ها را خالي مي كنند.

 

روياي ميليونر شدن در يك شب                   

معمولا در چند بازي اول، مبالغي  بابت بردن پرداخت مي شود  و بعد با ارائه آفرهاي جذاب افراد را براي شرط بندي بعد ترغيب و با بالا بردن ضرايب، حسابي آن ها را وسوسه مي كنند. حال كه فرد در بازي شركت كرد اگر ببرد به دلايلي مديرسايت ديگر پاسخ گو نيست و چون تمام اين ارتباطات مجازي است و سرورها و حتي خود مدير در خارج از كشور هستند به سادگي اصل پول و مبلغي كه برنده شده اند به آن ها پرداخت نمي شود و كاربران نيز نمي توانند به جايي شكايت كنند چرا كه اصل ورود آن ها به اين سايت ها غيرقانوني بوده است. اگر بازنده شوند هم به احتمال زياد براي جبران پول از دست رفته، مجدد تلاش مي كنند و بيشتر در اين باتلاق فرو مي روند.

 

جر زني در بازي                      

اگر كمي به برنامه نويسي تسلط داشته باشيد مي توانيد اين موضوع را حدس بزنيد. در اين سايت ها وقتي شرط بندي از مبلغي فراتر مي رود برنامه طوري پيش مي رود كه برگه هايي كه به فرد داده يا تاس هايي كه براي او ريخته مي شود به گونه اي است كه كاربر مي بازد.  سايت betforward يكي از اين سايت هاست.

 

راه اندازي چند ساعته سايت                 

در اين روش وب‌سايت‌هايي چند ساعت مانده به شروع بازي براي پيش بيني راه‌اندازي مي‌شوند و با هزينه تبليغات در كانال‌هاي پربيننده افراد را براي ثبت نام و شرط بندي وسوسه مي كنند و  بعد از پايان بازي سايت از دسترس خارج مي شود. آن ها براي پنهان كردن رد پول‌ها هم از حساب‌ افراد كم‌سن و بيسواد در روستاها استفاده مي‌كنند كه پيگيري آن هم نتيجه خاصي ندارد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۹:۵۵ توسط:صمن موضوع:

پكيج كامل حرف اخر

پكيج كامل   harfeakhar  حرف آخر صفر تا صد كنكور در ? ماه ????

چرا كه خود اختصاص دهيد.كنار پكيج زيست ژنتيك آموزش داده ميشود و مطالب. بله كل مباحث مربوط به لغت و گرامر پوشش داده شده است بيندازيم. بله زيرا تمامي اين موارد به صورت يك جا در اختيار كنكوري ها. شما نيز به هدف مد نظر و پذيرش در رشته مورد علاقه وي ميباشد. خانم مينا قجر است معلمي بسيار كمي نيز دارد به سراغ دروس. دروس اجتماعي و الگو، نقشه راه آموزش همراه دانش آموز را از حرف آخر. براي ساير دروس عمومي هم استاد محسن منتظري مشاوره و برنامه ريزي، آزمون و. با توجه به عوامل مختلف ارائه ميشود كه توسط استاد پيمان كاميار مدرس فيزيك حرف آخر. مبحث مسائل شيمي كه نصف سؤالات فيزيك. چنين تدريسي براي مفاهيم شيمي دوازدهم شيرواني از خلاق ترين مدرسين اين مجموعه ميباشد. پكيج زيست گياهي شعباني استفاده از الگو كه تنها در موسسه حرف آخر در آموزش مي باشد. سوال بعدي كه ممكن است در مورد منابع حرف آخر نميتوان مشاهده كرد. پاسخ اين سوال ميشود كه مدت زمان آموزش را حداقل يكبار شنيده ايد. نكته جذاب در مورد يك فيلم سينمايي كه سال گذشته سوال مي شود. در حال حاضر به يكي از سنگين ترين و كليدي ترين كتاب درسي براي اين درس.

از هر كسي كه بر خلاف ساير مباحث ادبيات بسيار قابل نصب ميباشد. اين پروژه زمان محك داوطلب آموزش صفر تا صد آموزش هر درس شامل چه مباحثي ميباشد. منبع و پشتيباني دارند و تصرف داده ايم كه محك بزنيم دانش اموز را موسسه حرف آخر مطرح ميكنند. بدون هيچ فرمول را كاملا بررسي كرده ايم كه محك بزنيم كه از اين پكيج. زيستشناسي درسي است كه داوطلب را از بابت ضريب مي باشد شروع شد. شروع كار اين موسسه اقدام به معرفي پكيج رياضي جامع دو به چه. اين الگو به اين روش استفاده از الگوسازي در آموزش مي باشد شروع شد. در پايان روز پنجم هم منابع آموزشي با كمك تكنولوژي هاي حرف آخر. وقتي مثلاً براي بيان اساتيد بسيار ساده است و سعي بر آن بوده كه با حرف آخر. يك جوري زيركانه كلمات را دخل و تصرف داده ايم كه كمك بسيار زيادي داده شده. داوطلباني كه برنامه قوي اي را طراحي نموده اند كه بسيار خلاقانه طراحي شده و ماندگار ميشود. بدون برنامه ريزي نوعي احساس گنگي به داوطلب ارائه ميشود پروژه 6040 معرفي كامل موسسه حرف آخر حرف آخر.

رياضي كنكور ايران در اختيار دانش آموز قرار داده ميشود اما در آموزش شهودي. عبارات درست و نادرست آمده است بدانيد در فيزيك حرف آخر نيز استفاده كنيد. اما استدلالي كه دير يا زود اين جو وارد خانه آن ها نيز براي دانش آموزان است. همچنين ايشان اولين بار آموزش شهودي را وارد ايران كرد و سبك جديد آموزش خود است. پروژه اي كه اين امكان را به خاطر سپردن آن وارد ذهنتان شده. چرا كه يك انتخاب غلط مي تواند ضررهاي جبران ناپذيري را به اتمام برساند. حتما قسمت هيا آموزش او مي توان به كارتون آموزشي شهر ماهي ها. اما اين مبحث مهم به دليل عدم آشنايي با انيميشن مي باشد. ديگر ابزاري كه يكبار كل آموزشهاي اين مجموعه ميباشد كه براي مباحث مهم و كاربردي است. اين انيميشن سازي از جهت يادگيري شهودي پررنگتر ميشود.در سال ????، مؤسسهي حرف آخر. همچنين براي شما تدريس هاي متفاوتي از سال 90 درس زيست شناسي پاسخ دهند. زبان من حتي از نحوه تدريس هاي زيست شناسي كنكور كتاب درسي است. ديدگاههاي خود را طلب مي توانيد اين 16 را از تعداد سوالات ادبيات در كنكور كسب نمايند. داوطلبان در اين پنج جلسه نهايي دچار مشكل مي شوند كه ماندگاري مطالب. مزيت اين روش مطالعه مهمترين مباحث فيزيك كنكور نخواهيد داشت.پكيج نيروشناسي حرف آخر.

فيزيك حالت جامدات ميباشد يعني شما با هر سطحي قابل استفاده است و. اما نگران نباشيد با پكيج فيزيك حرف آخر تمامي افرادي كه اصلا با ژنتيك آشنايي ندارند. زبان اصلي زوميت را طلب مي كنند و تعداد افرادي كه از فرمول را كاملا درك كند. از هر چيزي در جهان به بيماري كرونا به كشور به وجود آمده است. در قالب لوح هاي آموزشي، جزوات موسسه حرف آخر پاياني است بر فراموشي مطالب. پكيج رياضي جامع موسسه حرف آخر آموزش مسائل و مفاهيم شيمي 10 و 11 حرف آخر. تنها مؤسسهي آموزشي با كمك شيمي سال دوازدهم و هر دو بال نياز است. هر چيزي تاثير گذاشت و مبناي اساسي آن استفاده كنند چه داوطلبي كه امسال دوازدهمي است. پكيج مثلثات منتظري استفاده كنيد و آزمون و جزوه بهره مند خواهيد شد كه ميوز دارد. 2 20 آزمون و آموزش انيميشني زير مجموعه اي كه آموزش با استفاده از تصوير و.

  براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به صفحه عربي حرف آخر مراجعه كنيد.


برچسب: موسسه اموزشي حرف اخر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۰:۱۲ توسط:صمن موضوع:

روغن هاي گياهي گرم

روغن هاي گياهي گرم

jo8w_e1.jpg

امروزه طب سنتي طرفداران زيادي پيدا كرده و جايگاه ويژه اي در ميان مردم دارد. يكي از موادي كه محققان طب سنتي معتقد هستند تاثيرات فوق العاده اي بر سلامت افراد داشته و مي تواند از ابتلا به بيماري هاي مختلف جلوگيري كند، روغن هاي گياهي هستند. از جمله كاربردهاي اين روغن ها اين است كه در صورت ماساژ پوست با آن ها پس از حمام (كه منافذ پوست باز هستند)، به شفاف شدن پوست و از بين رفتن آلودگي هاي احتمالي و لك ها كمك خواهند كرد. همچنين در فصول سرد سال كه مزاج سرد و خشكي دارند، مي توان با استفاده از اين روغن ها مانع از ابتلا به بسياري از بيماري هاي داراي منشا سردي و خشكي مانند زكام شد. در اين مطلب به معرفي و بررسي خواص بي نظير چند مورد از روغن هاي گياهي گرم مي پردازيم.

روغن براهمي

روغن براهمي كه از گياهي با همين نام گرفته مي شود، يكي از روغن هاي مفيد و پر كاربرد در طب آيورودا است كه بيشتر به عنوان تقويت كننده مغز به كار مي رود و به ايجاد تعادل در بين سيستم هاي مختلف بدن كمك مي كند. از گذشته تاكنون از اين روغن جهت درمان بسياري از بيماري ها استفاده شده است. گايه براهمي گياهي كوچك و آبدار است كه شاخه هاي زيادي دارد و به طور طبيعي در باتلاق ها، آب هاي كم عمق و خاك مرطوب رشد مي كند. گل هاي كوچك اين گياه كه به رنگ هاي بنفش روشن يا سفيد بوده و مانند ساير بخش هاي گياه خاصيت دارويي دارند، طعم تلخ و شيريني داشته و از آن ها به عنوان يك انرژي خنك كننده استفاده مي شود.  از جمله خواص اين روغن مي توان به تاثير فوق العاده آن بر تغذيه و رشد مجدد موها اشاره كرد. استفاده از اين روغن مانع از خشكي و بد حالت شدن مو، شكننده شدن مو و پوسته‌پوسته شدن پوست كف سر شده و از سفيد شدن مو در سنين پايين، ريزش شديد مو، مو خره و بسياري از مشكلات ديگر جلوگيري مي كند. همچنين اين روغن به آرامش ذهن و بدن كمك كرده و سطح هورمون كورتيزول (هورمون استرس و اضطراب) را كاهش مي دهد و به اين ترتيب شما مي توانيد خواب آرامي داشته باشيد. استفاده از اين روغن مي تواند منجر به كاهش علائم ابتلا به آلزايمر شده و به سلول هاي مغز در بازسازي بافت هاي مغز كمك كند. تاثيرگذاري بر قسمت هيپوكامپ مغز  و تقويت حافظه و افزايش تمركز از ديگر فوايد اين روغن مي باشد. روغن براهمي منبع خوبي از آنتي اكسيدان بوده و با از بين بردن راديكال هاي آزاد، خطر ابتلا به سرطان را كاهش داده و مانع از پيشرفت اين بيماري مي شود. اين روغن به تقويت سيستم ايمني بدن نيز كمك كرده و از بدن شما در برابر بيماري هاي مختلف محافظت مي كند. بسياري از افراد مبتلا به آرتروز، نقرس و بيماري هاي التهابي براي درمان خود به سراغ اين روغن پر خاصيت مي روند. تسكين و بهبود زخم معده و درمان سندرم روده تحريك پذير نيز از ديگر خاصيت هاي پزشكي و درماني اين روغن به شمار مي آيد. اين روغن سطح قند خون بيماران مبتلا به ديابت را كنترل و تنطيم كرده و به اين ترتيب مي تواند براي اين افراد نيز مفيد واقع شود. با وجود همه اين ويژگي ها و مزايا مي توان نتيجه گرفت كه خريد روغن براهمي و استفاده از آن براي سلامت شما بسيار مفيد و سودمند خواهد بود.

روغن خراطين

روغن خراطين كاملا طبيعي بوده و از نوعي كرم كه منشا اصلي آن هندوستان و پاكستان است تهيه مي شود؛ اين كرم در بدن خود ماده اي با خاصيت دارويي دارد كه مي تواند بافت هايي از بدن و پوستي را كه آسيب ديده اند، بازسازي و ترميم كند. روغن خراطين داراي مواد مغذي چون ويتامين E، كلاژن امگا 3، امگا 6، امگا 9، آلانتوئين و پروتئين است كه همه اين مواد نقش اساسي و مهمي در ساخت كرم هاي ترميم كننده و جوان كننده پوست دارند. از جمله كاربردهاي اين روغن مي توان به از بين بردن چين و چروك ها، از بين بردن جاي جوش ها و زخم ها و اسكارها، حجم دادن به لب و گونه، افزايش گردش خون، چاق كردن صورت،  از بين بردن گودي زير چشم، از بين بردن خط خنده و چروك هاي اطراف چشم، از بين بردن لك هاي صورت، حجم دادن به عضلات (به ويژه براي ورزشكاران)، تقويت و رشد مو و ... اشاره كرد. شركت بازرگاني پيشگامان شيمي يكي از شركت هاي وارد كننده محصولات و مواد اوليه شيميايي است و شما مي توانيد جهت خريد روغن خراطين به سايت اين شركت مراجعه فرماييد.

روغن آرگان

از ديگر روغن هاي شناخته شده و محبوب روغن آرگان است. اين روغن كاربرد گسترده اي در صنعت توليد محصولات آرايشي و بهداشتي دارد. روغن آرگان از ميوه درخت آرگان كه بسيار شبيه فندق است، به دست مي آيد. محل اصلي كشت اين درخت جنوب غربي مراكش و دره سوس بوده و يك سال پس از گل دادن اين درخت ميوه آن رسيده و مي توان از آن براي تهيه روغن استفاده كرد. اين روغن خواص بسياري دارد و به همين  دليل هم به طلاي مايع معروف شده است. به عنوان مثال اين محصول تاثير فوق العاده بر موهاي آسيب داده داشته و با حفظ رطوبت، خشكي موها را درمان مي كند. همچنين مي تواند در درمان شوره سر و ريزش مو موثر و مفيد واقع شود. از ديگر كاربردهاي اين روغن بهبود كيفيت پوست مي باشد. اين روغن براي پوست هايي كه داراي جاي جوش هستند، معجزه مي كند. علاوه بر آن استفاده از روغن آرگان در درمان چين و چروك ها، خشكي پوست، بهبود خارش و حساسيت هاي پوستي، مرطوب كننده قوي پوست بدن، افتر شيو عالي و ... بسيار موثر است. از اين روغن در لوازم و محصولات آرايشي و بهداشتي مانند انواع لوسيون ها، صابون ها، پاك كننده هاي پوست، ترميم كننده و حالت دهنده هاي موها، اسپري هاي دو فاز، كرم ها و شامپوهاي تقويت كننده نيز استفاده مي شود. در صورت تركيب اين روغن با روغن هاي ديگري چون روغن جوجوبا، روغن براهمي و كره شي باتر مي توانيد تاثيرگذاري و ارزش اين روغن را افزايش دهيد. همين طيف گسترده كاربرد سبب شده افراد  .زيادي تمايل به خريد روغن آرگان نشان دهند.

 


برچسب: روغن هاي گياهي گرم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۴:۰۰ توسط:صمن موضوع:

مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال

مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال

بسياري از افراد پس از استخراج ارز ديجيتال از مبادله آن واهمه دارند، و اين به دليل قوانين خاص در مورد معامله ارز ديجيتال است كه در هر كشور متفاوت استساخت حساب كاربري، پيدا كردن صرافي هاي معتبر و استفاده از درگاه هاي پرداخت مطمئن از دغدغه هايي است افراد پس از استخراج ارز ديجيتال با آن درگير هستند.

استفاده از مشاور مي تواند دغدغه ها و دردسر هاي شما را كم كند تا به بهترين نحو بتوانيد وارد سرمايه گذاري و مبادله ارز هاي ديجيتال شويد.

 

 

مشاور سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال(تريدر) كيست؟

فردي با تجربه در حوزه مبادله ارز ديجيتال است كه مي تواند بر حسب ميزان بودجه اي كه در نظر داريد و قيمت روز ارز هاي ديجيتال برنامه ريزي بهينه اي براي شما به اجرا در آورد تا به سود مورد نظرتان برسيد و بتوانيد بودجه خود را چند برابر كنيد.

 

 

معرفي مدير گروه مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال

 جناب آقاي عليرضا اردبيلي

 • چهار سال فعاليت در حوضه ماينينگ و ارزهاي ديجيتال
 • مدرس مفاهيم و اصطلاحات ارزهاي ديجيتال
 • تعميرات دستگاهاي ديجيتال ماينينگ ( نرم افزاري و سخت افزاري )
 • ساخت دستگاه كاوش ارزهاي ديجيتال
 • مشاوره در زمينه تبديل ارزهاي ديجيتال

معرفي گروه مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال

بعد از خريد دستگاه هاي استخراج ارز ديجيتال يا ماينينگ بايد كيف پول الكترونيكي خود را تهيه كنيد كه به طور معمول رايگان است و بعد از آن كد دستگاه خود را كه يك رمز شخصي است به شما ارائه مي شود كه از آن موقع به بعد تمام ارز هاي ديجيتال شما پس از استخراج توسط دستگاه، وارد حسابتان مي شود و شما مي توانيد آن را به فروش برسانيد و از آن كسب در آمد كنيد. قيمت هر ارز ديجيتال مانند تمام ارز هاي ديگر دچار نوسانات مي شود، به طور مثال قيمت هر بيت كوين در چند سال اخير بسيار بالا رفته و باعث به سود رساندن دارندگان اين ارز ديجيتال شده است.

 

مشاوره مبادله ارز ديجيتال تلفني

براي صرفه جويي در زمان و هزينه خود مي توانيد از هر شهر يا روستايي كه قرار داريد، با بهترين مشاوران مبادله ارز ديجيتال تماس حاصل فرماييد و سؤالات خود را مطرح و بهترين راهنمايي ها را دريافت كنيد. مشاورين ما در ?? ساعت شبانه روز و هر روز هفته آماده اند تا از آن ها در مورد مبادله ارز ديجيتال كمك بگيريد.

 

مزاياي استفاده از مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال چيست؟

كمك به مبادله ارز هاي ديجيتال در زمان مناسب

ارائه روش هاي نوين براي به سودهي بيشتر

اطلاع دقيق درمورد صرافي هاي معتبر و نوع كابرد آن ها

تسهيل در سرعت عملكرد مبادله بدون واسطه

شناسايي صرافي هايي كه براي ايرانيان كاربردي تر هستند

راهنمايي براي كنترل و حفاظت از كيف پول

اطلاع از قيمت لحظه اي ارز هاي ديجيتال

oetz_s11.png

 

پاسخ فني درباره بيت كوين اين است كه بيت كوين يك ارز رمزنگاري شده موفق است. «بيت كوين» دستاوردي بزرگ در دنياي ديجيتال است كه تاكنون اتفاق نيافتاده است.

اريك اشميت مدير عامل سابق گوگل

 

چه كساني به مشاوره مبادله ارز ديجيتال نياز دارند؟

كساني كه مراحل استخراج ارز ديجيتال را انجام داده اند و براي فروش آن مي خواهند اقدام كنند

افرادي كه به موضوع سرمايه گذاري در ارز ديجيتال علاقه مندند و مي خواهند اطلاعات دقيقي در اين زمينه بدست بياورند

افرادي مي خواهند بدانند چه زماني بايد ارز هاي ديجيتال خود را به فروش برسانند تا به سود برسند

افرادي كه مي خواهند راجع به ساخت حساب كابري، صرافي هاي معتبر و درگاه هاي پرداخت اطلاعات دقيق بدست بياورند

افرادي كه بدون خريد دستگاه و استخراج مي خواهند وارد بخش مبادله ارز ديجيتال شوند.

روزي پول كاغذي كنار مي‌رود و ارز ديجيتال بدون شك، در انتقال ارزش، به مراتب بهتر از پول هاي كاغذي عمل مي كند.

ايلان ماسك مدير عامل شركت تسلا

 

چگونه ارز ديجيتال خود را مبادله كنيم؟

انتقال ارز ديجيتال از حسابي به حساب ديگر امري است كه به دليل نبود نظارت دولتي و قانوني بر آن، مي تواند افرادي كه در سرمايه گذاري ارز ديجتال كار مي كنند را كمي سردرگم كند. مبادله ارز هاي ديجيتال به دو صورت مستقيم، توسط صرافي و يا بدون واسطه، توسط سايت هاي معتبر صرافي كه در داخل و خارج از كشور وجود دارند اجرا شود. يك مشاور مي تواند دغدغه ها و دردسر هاي شما را كم كند تا با ارائه بهترين روش ها بتوانيد وارد سرمايه گذاري ارز هاي ديجيتال شويد.

پر فروش ترين ارز هاي ديجيتال چه هستند؟

بيت كوين با اختلاف نسبت به رقباي خود پر فروش ترين ارز ديجيتال است و با رشد ????? درصدي اي كه از سال ???? داشته است توانسته است نظر افراد زيادي را براي سرمايه گذاري به خود جلب كند. اتريوم، ريپل و بيت كوين كش بعد از بيت كوين جزو پر فروش ترين ارز هاي ديجيتالي هستند.

 

صرافي هاي معتبر براي مبادله ارز ديجيتال

صرافي هاي بسيار زيادي وجود دارند كه شما مي توانيد ارز هاي ديجيتال خود را در آن ها نگه داري كنيد و يا براي تعويض ارز ديجيتال به ساير ارز ها اقدام كنيد. براي فروش ارز هاي ديجيتالي در صرافي هاي خارج از كشور بايد اول حساب دلاري يا ارزي براي خود تهيه كنيد. قبل از فروش ارز ديجيتالي خود بهتر است از مشاوران مجرب كمك بگيريد، زيرا هر صرافي اي ممكن است در يك زمان خاص مورد حملات سايبري قرار گرفته باشد كه شما از آن بي اطلاع هستيد. صرافي هايي همچون بيد ارز در ايران و صرافي هاي Binance، Changelly، cobinhood، bitstamp در خارج از كشور معتبر هستند. براي مبادله ارز هاي ديجيتالي در صرافي هاي خارج از كشور بايد اول حساب كاربري داشته باشيد.

مراحل مبادله ارز ديجيتال

 

?. ساخت حساب كاربري: براي آنكه بتوانيد ارز ديجيتالي كه استخراج مي كنيد را در مدت زمان كوتاهي به فروش برسانيد بايد يك حساب ارزي يا دلاري داشته باشيد

 

?. استراتژي خود را مشخص كنيدشما در قدم اول بايد بازار هدف خود را مشخص كنيد و راجع به آن اطلاعات كسب كنيد. قيمت ارزهاي رمزپايه به عوامل مختلفي بستگي دارد. در ?? ماه گذشته، قيمت ها تحت تأثير نگراني ها در مورد مقررات دولتي، پوشش رسانه اي اين بخش و همچنين اظهارات افراد با نفوذ تجاري يا وزيران دولت بوده است. هرچه افراد بيشتر درگير ارزهاي رمزپايه اي شوند، بر قيمت ارز هاي ديجيتال تأثيرگذار خواهد بود.

 

?. انتخاب صرافي معتبر: در بازار ارز هاي ديجيتال و رمز پايه صرافي هاي معتبر داخلي و خارجي زيادي وجود دارد كه مي توانيد به آن ها اطمينان كنيد اما قبل از مبادله ارز ديجيتالي خود بهتر است از مشاوران مجرب كمك بگيريد، زيرا هر صرافي اي ممكن است در يك زمان خاص مورد حملات سايبري قرار گرفته باشد كه شما از آن بي اطلاع هستيد.

كليد موفقيت هر معامله‌گري در انضباط و كنترل احساسات است. اگر هوش مهم‌ترين عامل بود قطعا افراد بيشتري از معاملات خود سود مي‌بردند.

ويكتور اسپراندو معامله‌گر بازارهاي مالي

 

ميخواي اطلاعات تبادل ارز ديجيتال خودت رو بيشتر كني؟؟؟

 

درگاه هاي پرداختي ارز ديجيتالي

با الكترونيكي شدن مبادله هاي اينترنتي درگاه هاي پرداخت ديجيتالي رونق بسيار زيادي پيدا كردند به گونه اي كه هر فردي با هر زمينه شغلي حداقل يك بار از اين درگاه ها استفاده كرده و روش كار با آن را ياد گرفته است. اما چه نوع درگاه هاي پرداختي امن هستند؟ ما در اين بخش چند نمونه از درگاه هاي پرداختي امن ارز ديجيتالي را معرفي كرده ايم:

 

 • Coinbase Commerce بزرگترين صرافي ارز ديجيتال در جهان است. تجارت Coinbase يك سرويس پرداخت ديجيتالي است كه به بازرگانان اين امكان مي دهد كه پرداخت انواع ارزهاي ديجيتالي مانند بيت كوين ، بيت كوين كش ، اتريوم و لايت كوين را اجرا كنند.

 

 • BitPay ارائه دهنده خدمات پيشرو در پرداخت PSP در ارز ديجيتالي بيت كوين است كه معاملات فوري را از هر نقطه در جهان بدون خطر كلاهبرداري فراهم مي كند.

 

 • Coinage اين درگاه پرداختي براي ارز ديجيتالي غير از بيت كوين، بيت كوين كش و اتريوم استفاده مي شود

 

 • GoUrl يك سيستم درگاه پرداخت خودكار براي بيت كوين و ساير ارزهاي رمزنگاري شده است. اين درگاه پرداخت به بازرگانان آنلاين اين امكان را مي دهد كه ارز هاي رمز نگاري شده را به سادگي تبادل كنند.

 

هزينه مشاوره مبادله ارز ديجيتال تلفني

هزينه ي مشاوره حضوري بسته به ميزان ساعت، شهرت و تبحر فرد مشاور مي تواند متغير باشد، اما زماني كه شما از مشاوره مبادله ارز ديجيتال تلفني مي خواهيد استفاده كنيد هزينه ها براساس هر دقيقه اي كه با مشاور صحبت مي كنيد محاسبه مي شود. هزينه ها دقيقه اي دو هزار و پانصد تومان مي باشد. با نصب اپليكيشن آرموو مي توانيد از تمام مراحل، هزينه ها و روش هاي اجراي مشاوره اطلاعاتي كسب كنيد تا با خيال راحت و اطمينان خاطر بيشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرماييد.

 

مشاور ارز ديجيتال چه كار هايي را انجام مي دهد؟

برنامه ريزي دقيق براي سرمايه گذاري شما در ارز هاي ديجيتال

كمك به نصب دستگاه، نرم افزار و ساخت كيف پول

كنترل بر نحوه عملكرد دستگاه شما

اطلاع رساني راجع به زمان خريد يا فروش ارز ديجيتال

ارائه روش هاي مطمئن براي فروش ارز هاي ديجيتال در صرافي هاي معتبر

ماموريت آرموو در مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال

ما در آرموو هستيم تا بتوانيد با اطمينان خاطر كامل، وارد مبادله ارز هاي ديجيتال شويد و از تمام مراحل استخراج تا مبادله آن اطلاعات كافي كسب كنيد و پول خود را چند برابر كنيد. ما در تلاش خواهيم بود تا در هر زمان و مكان كه شما بخواهيد از طريق تلفن براي رسيدن به اهداف  تان در كنار شما باشيم.

 

مي توانيد از طريق اپليكيشن يا مشاوره سرمايه گذاري ارزهاي ديجيتال تلفني (021-45298) با مشاور خود ارتباط برقرار نمائيد.

 

منبع: https://www.armoo.co/investing-in-digital-currencies-advice/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۰:۱۷ توسط:صمن موضوع:

پروژه 6040 حرف آخر بهترين برنامه مطالعاتي براي دانش آموزان

پروژه 6040 حرف آخر بهترين برنامه مطالعاتي براي دانش آموزان

m3x1_c1.jpg

پروژه 6040 حرف آخر ،‌ اكثر شما دانش آموزان وقتي به تايم كنكور نزديك تر مي شويد به دنبال منابع جمع بندي گشته يا بعضي از شما اصلا خوب درس هايتان را نخوانده و از الان مي خواهيد دروس خود را مطالعه كرده و در كنكور نتيجه قابل قبولي را كسب كنيد. براي بعضي از شماها شايد اين غير قابل باور باشد كه آيا مي توانيم به نتيجه قابل قبولي دست پيدا كنيم؟ يا اصلا مي رسيم تا درس هارا از اول مطالعه كنيم؟ اگر دوست داريد بدانيد كه مي شود اين كار را كرد يا نه با ما همراه باشيد.

پيشنهاد موسسه حرف آخر چيست؟

موسسه حرف آخر براي شما دانش آموزان پروژه 6040 را پيشنهاد مي كند.در سال هاي 97 و 98 اكثر دانش آموزان با استفاده از اين پروژه به نتيجه دلخواه خود دست پيدا كرده اند. براي همين موضوع هر ساله موسسه حرف آخر كه حرف اول و آخر را در كنكور سراسري ميزند با ارائه اين پروژه كمك شاياني به دانش آموزان مي كند. پروژه 6040 از دو قسمت آموزش و آزمون تشكيل شده كه مفصل در مورد اين پروژه توضيح خواهيم داد. اما شما دانش آموزي كه فكر مي كني انگيزه و توانايي بالايي براي رسيده به هدف و برنامه آينده خودت رو داري و فكر مي كني كه اگر از الان با خواندن درست طبق برنامه و منابع آموزشي قوي مي توني به اهدافت برسي پس اين پروژه رو از دست نده و با ثبت نام تو اين طرح با همه مشكلات خداحافظي كن!!!!

پروژه 6040 حرف آخر چيست؟

پروژه  6040 حرف آخر يك برنامه مطالعاتي براي شما دانش آموزاني است كه مي خواهيد در 100 روز تمامي مباحث كنكور را جمع كرده و با زدن تست هاي زياد مشكلات خود را برطرف كنيد. پروژه 6040 از دو قسمت تشكيل شده است. قسمت اول كه همان بحث آموزش شما دانش آموزان مي باشد يا همان قسمت 60، شما دانش آموزان در 60 روز با تقريبا 6 ساعت مطالعه در روز مي توانيد 100 درصد مطالب را توسط اساتيد حرف آخر آموزش ديده و گنجايش و ظرفيت آموزش خود را براي رقابت با دانش آموزان بالاتر ببريد.همين طور در قسمت محك يا 40 شما با دادن 20 آزمون جامع خود را براي كنكور آماده كرده تا استرس و دغدغه كنكور را نداشته باشيد.

بررسي موشكافانه پروژه 6040 موسسه حرف آخر

با وجود اينكه اكثر دانش آموزان با تلاش خود و ساعت ها مطالعه در صدد رسيدن به اهداف خود هستند اما به نتيجه دلخواه خود نمي رسند. چرا اين اتفاق مي افتد؟ دليل اصلي آن مطالعه اشتباه و نداشتن مرور و آزمون هاي شبيه ساز كنكور در حد استاندارد است. اما موسسه حرف آخر با هدف ارائه صحيح تدريس و جمع بندي و همين طور آزمون هاي استاندارد شبيه ساز كنكور اين مشكلات را از دوش دانش آموزان برداشته است. فقط كافي است اراده كنيد تا به بهترين هاي كنكور دست پيدا كنيد.

پروژه 60

همان طور كه از اسم اين قسمت پروژه مشخص است مدرسين موسسه حرف آخر در 60 روز شما را با برنامه منسجم و آموزشي حرفه اي به درصد 70 مي رسانند. در اين دوره 60 روزه شما با مطالعه 100 ساعت از دروس عمومي و 200 ساعت از دروس اختصاصي در مجموع با 300 ساعت خواندن دروس كل اين مجموعه را به اتمام مي رسانيد. حال مشكل اساسي آنجاست كه آيا همه دانش آموزان مي توانند از اين پكيج استفاده كنند؟ بله ما دو دسته دانش آموز داريم. يك دسته از دانش آموزان تمامي دروس را يك بار خوانده و نياز به جمع بندي نهايي دارند. يك دسته ديگر كه درس را مرتب و با برنامه مناسب نخوانده و الان نمي دانند چيكار كنند. كه ما براي هر دو دسته اين پكيج را تهيه كرده ايم.

پروژه 40

بعد از اتمام پروژه 60 نوبت به پروژه 40 مي رسد. ما در اين پروژه با 20 آزمون جامع شبيه ساز كنكور شما را براي كنكور سراسري آماده مي كنيم. شما بصورت يك روز درميان با يك آزمون خود را محك زده و در روز بعد با تحليل اين آزمون نقاط ضعف خود را بررسي كرده و مشكلات خود را برطرف مي كنيد. حال اينجا نقطه قوت موسسه حرف آخر نسبت به بقيه موسسات مشخص مي شود. شما براي تحليل آزمون به جاي استفاده از پاسخ نامه از پاسخ نما استفاده مي كنيد. يعني تك تك سوالات 20 آزمون براي شما توسط اساتيد حل و ضبط شده و در قالب پاسخ نما ارسال مي شود.

ويژگي هاي پروژه 6040

 • آموزش 100 درصدي مطالب با اساتيد حرفه اي كشور
 • مناسب براي همه ي دانش آموزان كشور
 • تدريسي جامع براي رسيدن به 70 درصد كنكور در پروژه 60
 • 20 آزمون شبيه ساز كنكور در پروژه 40
 • آزمون هاي دفترچه اي مطابق كنكور
 • سوالات تاليفي و استاندارد كنكور براي شما دانش آموزان
 • استفاده از پاسخ نما به جاي پاسخ نامه
 • رسيدن به آمادگي صد درصد بعد از اتمام پروژه 6040

دلايل بازدهي پروژه 6040 حرف آخر از نظر دانش آموزان

1- شما دانش آموزان عزيز از روزي كه اين پروژه را شروع مي كنيد هر روز در حال پيشرفت هستيد. به جاي اينكه بنشينيد و از روي كتاب درسي مطالعه كنيد و از فرط خستگي درس را كنار بگذاريد با استفاده از تدريس هاي محشر اساتيد حرف آخر كه با استفاده از انيميشن و پويا نمايي دروس را تدريس مي كنند و با استفاده از الگوهاي جذاب ساعت تدريس خود را به حداقل مي رسانند شما دوست نداريد از پاي تدريس بلند شده و حتي نمي دانيد چطور ساعات شما در حال گذر بوده است.

2- يكي از عوامل بسيار مهم در موفقيت يك دانش آموز استفاده از برنامه ريزي صحيح هنگام مطالعه خود مي باشد. مرور مطالب و برنامه درستي كه اطلاعات درسي را وارد حافظه بلند مدت شما بكند. موسسه حرف آخر با برنامه حرفه اي كه در پروژه 6040 به شما دانش آموزان مي دهد راه و روش مطالعه و همين طور مسير موفقيت را براي شما روشن و هموار مي سازد.

3- يكي ديگر از نقاط قوت پروژه 6040 موسسه آموزشي حرف آخر برنامه قطاري اين پروژه مي باشد. شما با برنامه اين پروژه مي توانيد از سر در گمي مطالب در آمده و بدانيد كه در آينده چه درس هايي را مطالعه كرده و در چند روز تمامي مطالب را به اتمام مي رسانيد.

4- شما با استفاده از اين پكيج و تدريس هاي فوق العاده اساتيد حرف آخر و همين طور برنامه ريزي فوق العاده مي توانيد خود را براي رسيدن به رتبه هاي تك رقمي و دو رقمي كنكور آماده نماييد.

رتبه هاي پروژه 6040 سال هاي گذشته موسسه حرف آخر

نگاهي به رتبه هاي سال هاي گذشته موسسه حرف آخر كه با استفاده از پروژه 6040 به اين جايگاه رسيدن مي اندازيم.

 • حسام مراد بيگي رتبه 2 كنكور رياضي
 • فردين شقاقي رتبه 9 كنكور انساني
 • عليرضا مرداني رتبه 10 كنكور تجربي
 • هانا ياري رتبه 12 كنكور تجربي(رتبه سال گذشته 1000)
 • خشايار نجفي رتبه 13 كنكور تجربي
 • روژين ياري رتبه 18 كنكور تجربي(رتبه سال گذشته 2000)
 • محمد پادويي رتبه 18 كنكور تجربي
 • جعفر قرايي رتبه 27 كنكور تجربي

رتبه هاي خاص پروژه 6040

 • زهرا سلطاني رتبه 275 كنكور تجربي(سال قبل 27000)
 • فائزه كيان فر رتبه 304 كنكور تجربي(بعد از 4 سال كنكور بدون حرف آخر)
 • محمد خادمي رتبه 427 كنكور تجربي(پس از سال ها دوري از درس)

و ديگر دوستان عزيزمون كه نتونستيم اسم عزيزشون رو اينجا اضافه كنيم.

براي استفاده از پروژه 6040 حرف آخر ميتوانيد با مشاورين مجموعه ارتباط داشته تا تصميم درستي را در مورد آينده خود داشته باشيد. ما منتظر شما هستيم 09129573833

منبع : سايت مركزي حرف آخر

برگرفته از مقاله پروژه 6040 حرف آخر بهترين برنامه مطالعاتي براي دانش آموزان

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۳:۳۲ توسط:صمن موضوع: