بهشتِ عاشقي بهشتِ عاشقي .

بهشتِ عاشقي

بلوك هاي سبك

بلوك هاي سبك

بلوك هاي ساختماني انواع مختلفي دارند. ممكن است دستيابي به يك نماي كلي و كامل از متن غيرممكن باشد. بلوك هاي سبك فقط يكي از انواع اين بلوك ها هستند.

اگر به دنبال يك مقايسه كامل و مختصر به اين صفحه آمده ايد ، قطعاً آن را معرفي خواهيد كرد كه هيچ توضيحي در اين زمينه در ساير صفحات ارائه نمي دهد و مقايسه واضح و منسجمي ندارد! نگران نباش! درست است! در اينجا ما كاملاً بايد بدانيم كه بلوك ها بايد بدانند كه آنها جمع شده اند و باعث امنيت شما مي شوند. با ما بمان.

انواع بلوك هاي ساختمان سبك

سه نوع بلوك ساختماني وجود دارد: بلوك هاي سنگين ، بلوك هاي سبك و بلوك هاي نيمه حباب دار. بلوك هاي سيماني سبك بر پايه سيمان در انواع مختلفي توليد مي شوند.

 

بلوك ها و پوكه معدني به سبك ليكا

براي سبك ساخت بلوك در ساخت اضافي در مراحل آماده سازي براي افزودن ، اين مواد اضافي هم در معدن و هم در صنايع مورد استفاده قرار گرفت. مواد افزودني معدني مانند پوسته هاي معدني ، كه بلاك آنها معمولاً به عنوان بلوك پوسته معدني شناخته مي شود و بلوك هاي لايكا كه به صنايع صنعتي اضافه مي شوند. بلوك هاي سبك شما در دو نوع جامد و توخالي موجود است.

 

بلوك سبك Siporex

بلوك گاز سبك نوع ديگري از بلوك سبك است كه در دو نوع AAC و NAAC توليد مي شود. راز روشن اين بلوك ها در هنگام توليد ، واكنش شيميايي در ساخت اين بلوك هاي صورت باعث توليد حباب هاي هوا در صورت استفاده مي شود و پس از پايان توليد ، توليد اين كالاهاي قابل توجه در بلوك به دليل استفاده از ارمنستان . .

 

تفاوت بلوك هاي AAC و NAAC در اتوكلاو كردن آنهاست. اتوكلاو فرايندي است كه طي آن يك بلوك در دما و فشار غيرمعمول در دستگاه قرار مي گيرد و در صورت بروز چنين شرايط استاندارد ممكن است رخ دهد. بلوك هاي NAAC اتوكلاو نيستند ، به همين دليل بطور قابل توجهي كاهش مي يابند.

 

كارخانه توليد بلوك سبك

 

بتن فوم

CLC يا نوع ديگري از بلوك هاي گاز سبك كه از دوغاب شن و ماسه در دو نوع پلي استايرن و بدون پلي استايرن توليد مي شود. اين نوع بلوك كه با نام Perlex نيز شناخته مي شود داراي مهر و موم و زبان است. اين بلوك هاي عايق براي صدا و گرما مناسب هستند اما مقاومت آنها كم است.

 

بلوك نيمه سبك و سنگين

بلوك هاي نيمه خودسرانه بلوكي وجود دارد كه چگالي آنها بين 1700 تا 2000 كيلوگرم بر متر مكعب است و عمدتا در گروه بلوك هاي بلوك سبك ساخته مي شوند. بلوك هاي سنگين همان بلوك هاي سيماني سنتي هستند كه با پركننده هاي شن ساخته مي شوند و مقاومت بالايي دارند. وزن آنها زياد است و بار مرده ساختمان بيشتر مي شود.

 

مزاياي بلوك نور Siporex

بلوك سبك Siporex يكي از پركاربردترين مصالح ساختماني در جهان در نظر گرفته مي شود ، به همين دليل هيچ ساختماني را متقاعد به استفاده از اين نوع بلوك نمي كند. در اينجا مهمترين مزاياي بلوك سبك Siporex براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد ويژگي هاي اين بلوك محبوب و با كيفيت بالا ذكر شده است:

 

عايق حرارتي: اين نوع بلوك عايق حرارتي عالي است و از آن براي كاهش مصرف انرژي استفاده مي كند. شما فقط اگر مي خواهيد در مصرف انرژي صرفه جويي كرده و مطابق با ماده 19 قانون ملي ساختمان باشيد ، از بلوك Siporex استفاده مي كنيد.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۸:۴۶ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :