بهشتِ عاشقي بهشتِ عاشقي .

بهشتِ عاشقي

روغن پمپ وكيوم چيست؟

روغن پمپ وكيومچيست؟

 

برخي از پمپ هاي وكيوم براي عملكرد طبيعي خود نياز به موادي مانند آب يا روغن يا هوا دارند و بنابراين انتخاب روغن پمپ وكيوم در مدل روغن آن بسيار مهم است. در واقع از اين روغن به عنوان ابزاري براي پشتيباني دستگاه استفاده مي شود كه نقش مستقيمي در ايجاد حالت وكيومصه و وكيوم دارد و از خوردن قسمت داخلي آن توسط همه جلوگيري مي كند. روغن پمپ مورد نياز آنقدر زياد است كه با عمر پمپ و كارايي آن ارتباط مستقيم دارد. اگر به فكر خريد روغن پمپ وكيوم هستيد يا ويژگي هاي آن را در ميان محصولات ما مشاهده كرده ايد ، به معرفي كامل ايمني مداوم بپردازيد و در پايان مي توانيد سوالات خود را از كارشناسان ما بپرسيد. شركت توليدكنندگان روغن ارس نور نمايندگي رسمي فروش انواع روغن پمپ وكيوم از مارك هاي معتبري مانند پروتكل راكل در تهران و شهرستانها مي باشد. براي خريد روغن روان كننده ، روغن صنعتي و پمپ وكيوم كالا يا كاتالوگ و ليست قيمت روغن پمپ وكيوم با كارشناسان ما در شركت ارس نور تماس بگيريد.

 

روغن پمپ وكيوم  آنلاين شو

روغن پمپ وكيوم يا روغن پمپ VAC نوع خاصي از روغن است كه با استفاده از خواص منحصر به فرد وكيومصه اي در پمپ هاي وكيوم ايجاد مي كند كه به عنوان محافظ و روانپزشك براي محافظت از روانپزشك عمل مي كند و همچنين شكل مستقيمي دارد. پمپ هاي وكيومac بر اساس جابجايي مثبت طراحي شده اند و بنابراين امكان انتقال مايعات بين قسمتهاي مختلف يك فرآيند صنعتي را فراهم مي كنند. اين پمپ ها بر اساس استفاده از سيستم هاي مختلفي طراحي شده اند كه نوع روغن آن رواج دارد و بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. روغن پمپ وكيوم كه در بازارهاي ديگر مانند روغن دوار نيز موجود است ، مي تواند نقش هاي مختلفي داشته باشد. اما در عين حال ، انتخاب روغن مناسب و استاندارد و همچنين آشنايي با شرايط بسيار مهم در عملكرد اجرا. استفاده از روغن مناسب و استاندارد همراه با شرايط كار از عوامل اصلي در سيستم استهلاك است.

 

نقش روغن در پمپ هاي وكيوم

 

با توجه به توصيف روغن پمپ ، طبيعي است كه مي تواند قابليت هاي مختلفي براي آن داشته باشد. به طور كلي از اين روغن به عنوان روغن پر كننده وكيوم و سيستم آب بندي استفاده مي شود تا هوا به فضاي بين قسمت هاي پمپ روغن وارد شود و امكان خلوص مناسب را فراهم كند. از طرف ديگر ، همه ما مي دانيم كه فشار بخار روغن بسيار بيشتر از فشار آب است و بنابراين استفاده از آن در ايجاد مكش تا دامنه نزديك به صفر مطلق ضروري است. چرا اين در حالي است كه از روغن پمپ وكيوم استاندارد استفاده مي كنيد.

 

ويژگي جالب ديگري كه باعث مي شود روغن وكيوم causes بر پمپ تأثير بگذارد اين است كه روانپزشكي در اين امر دخيل است و تخليه را متفاوت مي كند. اين روغن داراي گرانروي و چسبندگي بسيار بالايي است كه سطح روتور و تيغه هاي موجود در پمپ وكيوم را كاملاً پوشانده و از اثرات محيطي محافظت مي كند. بعلاوه اين قسمتهايي كه با كنتاكت در تماس هستند و احتمال استهلاك آنها وجود دارد با اين روغن پوشانده شده اند و احتمال دارد بين آنها صفر شود.

انواع پمپ وكيوم value قابل سفارش در فروشگاه آنلاين شو :

قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE135N

قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE160N

قيمت پمپ وكيوم مدل VALUE VE-125

 

 

روغن پمپ وكيوم

مشخصات عمومي روغن پمپ

اما شايد از خود بپرسيد كه هنگام انتخاب روغن پمپ وكيوم براي تطبيق محصول نهايي با شما چه عواملي را بايد در نظر گرفت. هر يك از اين محصولات با ارزش ويژگي هاي استاندارد خاص خود را دارد كه بسته به نوع توليد كننده تغيير مي كند. اما به طور كلي انتظار مي رود كه شامل موارد زير باشند

 

مقاومت بالا در برابر گرما و فشار

اين ساده ترين عملياتي است كه از محصولي مربوط به پمپ هاي وكيوم حاصل مي شود. در حقيقت ، پمپ هاي وكيوم شرايط مختلفي را تجربه مي كنند و بنابراين مقاومت مي كنند و فشار مي آورند كه اگر روي آنها تأثير بگذارد ، اگر آنها را تحت فشار قرار دهد ، ساييدگي كمتر است. استفاده از اين روغن به روغن مقاوم در برابر حرارت زياد و فشار بيش از حد گفته مي شود.

 

ويسكوزيته و ويسكوزيته بالا

روغن پمپ وكيوم به عنوان بخشي از سيستم جمع بندي در پمپ هاي وكيوم استفاده مي شود ، بنابراين طبيعي است كه در معرض گرما يا شرايط مختلف قرار بگيرند. به همين دليل ، به دليل روغن ، انتظار مي رود كه به عنوان روغن وكيوم با تبخير استفاده شود تا سرعت تبخير آنها كاهش يابد و حجم آن در حين پمپ كمتر از مقدار مشخصي باشد.

 

چسبندگي و پوشش مناسب

يكي از مهمترين ويژگي هايي كه مي توان از پمپ مخزن انتظار داشت ، خوردن پمپ هاي جمع شده است. در واقع از اين روغن به عنوان سيستم روكش با ويسكوزيته و چسبندگي بالا بر روي انواع مختلف مانند تيغه ها و روتورها استفاده مي شود. اگر به دليل شرايط محيطي و اكسيد كننده در واقع مواد را در اين قسمت قرار دهيد ، احتمالاً آنها را به حداقل مي رسانيد.

قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE180N قيمت پمپ وكيوم مدل VALUE VE-115

 

در شرايط مختلف قابل استفاده است

شرايط استفاده از روغن پمپ وكيوم در پروژه هاي مختلف متفاوت است. بعضي اوقات مي توان از اين روغن در مناطق ساحلي و نزديك دريا استفاده كرد ، جايي كه رطوبت هوا زياد و بسيار شكننده است. از طرف ديگر مي توان از آن در پالايشگاه ها و پتروشيمي ها استفاده كرد. بنابراين ، تكنسينهاي مختلف پردازش با آنها در تماس مستقيم هستند و مجبورند ماشينهاي روغن را تعويض كنند. به همين دليل ، از روغن وكيوم غير سمي استفاده مي شود كه مستقيماً بر سلامتي آنها تأثير مي گذارد.

 

نكته مهم ديگري كه هنگام خريد روغن پمپ VAC بايد در نظر بگيريد ، احتمال وجود آن است


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۹:۳۲ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :